Media spekulują o nowej dziewczynie Pawła Deląga. To jedna z popularniejszych aktorek w Polsce

Katarzyna Leszczyńska 02.11.2017
Paweł Deląg
Fotografia: ONS

Czy  to coś więcej niż przyjaźń?

Paweł Deląg przez kilka lat nie był widziany w polskich mediach. Aktor rozpoczął karierę w Rosji. W 2011 roku wystąpił m.in. w serialu „Wtoraja Ljubow”, a ostatnio zagrał w produkcji „Viking”, która znana jest na całym świecie. Życie na emigracji nie wpłynęło jednak dobrze na jego związki i obecnie jest singlem. Być może dlatego też zdecydował się wrócić do Polski. Na początku roku grał w polsko-czeskiej produkcji „Wszystko albo nic”, teraz możemy podziwiać go w serialu „Przyjaciółki”.

„Dobry Tydzień” donosi, że aktor od pewnego czasu spotyka się z Małgorzatą Foremniak. Aktorzy wspólnie grają w spektaklu „Być jak Elizabeth Taylor”, dzięki któremu podróżują wraz z resztą obsady po całym kraju. Po zdjęciach widać, że oboje darzą się sympatią i lubią spędzać czas razem. Deląg w „Dobrym Tygodniku” w samych superlatywach wypowiadał się na temat Małgorzaty:

To wspaniała kobieta. Bije z niej życiowa mądrość, doświadczenie, ciepło i ma niezwykłe poczucie humoru.

Jak donosi „Dobry Tygdzień” Foremniak i Deląg coraz więcej czasu spędzają razem. Ostatnio byli widziani na wspólnej kolacji w jednej z restauracji w Nowym Sączu. Tygodnik donosi też, że para aktorska doskonale się bawiła, a Deląg co chwilę czule spoglądał na swoją przyjaciółkę. Wydawać się może, że oboje łączy coraz bliższa relacja.

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg
Fotografia: EAST NEWS

Trzeba przyznać, że zarówno Paweł Deląg jak i Małgorzata Foremniak są osobami po przejściach. Aktor w ostatnich latach spotykał się z Ormianką Emmą Kiworkową, a następnie z dziedziczką fortuny Dominiką Kulczyk. Postawił jednak na karierę, a co za tym idzie ciągłe podróże. Foremniak natomiast w 2011 roku rozwiodła się z Waldemarem Dzikim, który zmarł w 2016. Następnie spotykała się z tancerzem Rafałem Maserakiem, jednak ich związek trwał zaledwie dwa lata. Jeżeli doniesienia tygodnika potwierdzą się, być może właśnie w swoich ramionach Foremniak i Deląg odnajdą szczęście.

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg w "Być jak Elizabeth Taylor"
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów