Sophie Turner od lat cierpi na depresję! Wszystko przez "Grę o Tron"

Sophie Turner w czarnej sukience przed premierą 8. sezonu "Gry o Tron"
Fotografia: Instagram/Sophie Turner

Gwiazdy "Gry o Tron" nie mają łatwego życia. Bardzo szybko musiały przyzwyczaić się do sławy i wiążącego się z nią ryzyka. Sophie Turner nie przyszło to łatwo.

Sophie Turner miała 15 lat, gdy zaczęła grać w serialu HBO "Gra o Tron". Produkcja zyskała ogromną sympatię widzów, a aktorzy, którzy w niej występują są obecnie popularni na całym świecie. Popularność jednak ma swoje jasne i ciemne strony, o czym Sophie dogłębnie się przekonała. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy w jej kierunku. Młoda dziewczyna popadła w kompleksy, a to ukształtowało ją na całe życie. Aktorka od lat cierpi na depresję.

Zobacz także: Kit Harington zmagał się z depresją! Wszystko przez "Grę o Tron"

Sophie Turner ma depresję!

Obecnie Sophie Turner ma 23 lata. Ostatnio udzieliła bardzo szczerego wywiadu w podcaście "Phil in the Blanks". Aktorka przyznała, że od 7 lat zmaga się z depresją

Jak podaje Onet, gdy Sophie miała 17 lat poczuła się bardzo samotna, ponieważ jej rodzeństwo i przyjaciele wyjechali na uczelnie. Ona została sama, a wpisy w mediach społecznościowych na jej temat okazały się katalizatorem stanów depresyjnych. 

Wszystko pogorszyło się, gdy osiągnęłam wiek dojrzewania, koło siedemnastki. Mój metabolizm gwałtownie zwolnił i przybierałam na wadze. Do tego doszła cała lustracja w mediach społecznościowych - powiedziała aktorka.

Sophie musiała zmierzyć się z wieloma przykrymi komentarzami na swój temat. Komentowano nie tylko jej zdolności aktorskie, ale również wagę i problemy z cerą, z którymi zmaga się wiele nastolatek.

Wierzyłam w te komentarze. Stwierdziłam, że tak, to prawda, mam pryszcze. Jestem gruba. Jestem słabą aktorka. Wierzyłam w to - wyznała Turner.

Aktorka przyznała, że tego typu komentarze wpływały negatywnie również na jej pracę. 

Na planie wciąż martwiłam się o kąty kamery, o swoją twarz - mam duży noc, o czym ludzie uwielbiają mi przypominać - i to wpływało na moją pracę - dodała.

Aktorka przyznała, że obecnie pokochała siebie. Wszystkie kompleksy pomógł zaakceptować jej narzeczony, Joe Jonas. To właśnie dzięki niemu uwierzyła w siebie.

Zobacz także: Emilia Clarke pokazała zdjęcia po operacji tętniaka mózgu!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów