Znana projektantka wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. "Kilka nocy płakałam"

Gosia Baczyńska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka
Fotografia: Mariusz Grzelak/REPORTER

Wiele gwiazd polskiego show-biznesu wciąż nie może pogodzić się z tragiczną śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz o swoich wspomnieniach związanych z producentem filmowym opowiedziała projektantka mody, Gosia Baczyńska.

Na pokazie, który odbył się we wtorek wieczorem w Łazienkach Królewskich w Warszawie, Gosia Baczyńska zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Projektantka znała bardzo dobrze Piotra Woźniaka-Staraka, utrzymuje też bliski kontakt z jego żoną Agnieszką. Tej dwójki jednak zabrakło na wczorajszej uroczystości. Producent filmowy zmarł w konsekwencji strasznego wypadku na jeziorze Kisajno, a pogrążona w żałobie ukochana na razie trzyma się z dala od mediów.

Projektantka mody Gosia Baczyńska o Piotrze Woźniaku-Staraku

We wtorek, gdy odbył się pokaz, Piotr i Agnieszka Woźniakowie-Starakowie mieli świętować trzecią rocznicę ślubu. Nikt nie spodziewał się, że zaledwie kilka dni wcześniej dojdzie do tak koszmarnej tragedii. Po wypadku z 18 sierpnia wszystko się zmieniło.

Gosia Baczyńska opowiedziała mediom o swojej znajomości z producentem filmu "Bogowie". Przyznała, że wciąż nie może uwierzyć, że Piotr nie żyje.

To jest bardzo, bardzo smutny moment. Ja naprawdę mam żałobę po Piotrze. Miałam okazję go poznać, przegadaliśmy niejedną noc. Jesteśmy w Łazienkach. Nie raz imprezowaliśmy tutaj w ich klubie, ale ja myślę, że Piotr… W ogóle do mnie nie dociera, że jego nie ma. On dla mnie jest cały czas. On był tak szalonym człowiekiem, takim wariatem, w tym pozytywnym sensie, i on jest w moim sercu tutaj cały ten czas, dzisiaj i ileś dni wcześniej – wyznała Baczyńska w rozmowie z dziennikarzami "Jastrząb Post".

Agnieszka Woźniak-Starak często nosiła stylizacje Gosi Baczyńskiej. Na jej ostatnim zdjęciu z Piotrem, które opublikowała na Instagramie, ubrana jest właśnie w kreację z nowej kolekcji projektantki.

Tutaj mamy kilka konotacji. Jesteśmy w Łazienkach, niech to pozostanie. Kto wie, to wie. To było ostatnie zdjęcie w tej sukni. To jest dla mnie wielka tragedia, dla wszystkich to jest wielka tragedia. Kilka nocy płakałam, mając jeszcze nadzieję, potem już jej nie mając. Do mnie to nie dociera - mówiła zrozpaczona Baczyńska.

Piotr Woźniak-Starak zmarł w wieku 39 lat. Uroczystości pogrzebowe producenta będą trwały 2 dni. Msza żałobna odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o 19:00  w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Anny Walentynowicz 1. Urna z prochami zostanie złożona w Fuledzie 30 sierpnia.

Zobacz także: Wzruszające słowa Piotra Woźniaka-Staraka o żonie. "Nie znam drugiej takiej osoby"

Te znane osoby pożegnaliśmy po raz ostatni w 2019 roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów