Gosia Andrzejewicz schudła 12 kilogramów. Zdradziła sekret swojego sukcesu

Sandra Banach 08.11.2019
Gosia Andrzejewicz
Fotografia: EastNews/ArturZawadzki

Musimy przyznać, że figura piosenkarki wygląda rewelacyjnie.

Gosia Andrzejewicz to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Gwiazda przeszła niemałą metamorfozę. Wokalistka schudła ponad 10 kilogramów. W jednym z wywiadów Andrzejewicz zdradziła sekret swojej szczupłej figury.

Dieta Gosi Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradziła, że schudła 12 kilogramów. Gwiazda zdradziła, jak udało się jej tego dokonać.

Minus 12 kilo. Cały czas idę w dobrym kierunku. To nie było planowane, ale impulsem do tego, aby zacząć ćwiczyć, zacząć się dobrze odżywiać było to, że czułam na koncertach, że brakuje mi kondycji. Chciałam jak najwięcej energii przekazać swojej publiczności, a nie mogłam, bo ciało mnie powstrzymywało. Postanowiłam zacząć profesjonalne treningi. Mam narzucony rygor diety – musiałam odrzucić gluten, laktozę, wszystkie słodycze. Dokładnie ważyć to, co jem.

Wokalistka wyznała także, że obawia się efektu jo-jo.

Cieszę się, że dokonałam takiej zmiany. Czuję się 10 lat młodziej. To nie jest moja docelowa waga. Do takiej mojej idealnej brakuje mi 3 kilo. Myślę, że na sylwestra tak będzie. Obawiam się efektu jo-jo. Ale będę się starała ćwiczyć regularnie i absolutnie nie wrócę do słodyczy i takiego trybu, który miałam wcześniej.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak napisać, że podziwiamy nie tylko figurę Gosi Andrzejewicz, ale także jej wytrwałość.

Zobacz także: Ewa Minge broni Agnieszki Woźniak-Starak! "Pozwólcie przeżyć im żałobę według własnego wzoru" 

Jesteś na diecie? Koniecznie weź udział w naszym quizie. 

Quiz: który produkt ma więcej kalorii
Rozwiąż quiz

Uważasz na to, co jesz? Sprawdź, co ma więcej kalorii. Zdobędziesz choć 75 proc.?

Quiz: który produkt ma więcej kalorii

1. Który z tych produktów ma więcej kalorii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów