Gosia Andrzejewicz przeszła spektakularną metamorfozę. Pozbyła się nadprogramowych kilogramów

Marianna Bereza 31.10.2019
Gosia Andrzejewicz
Fotografia: Instagram.com/gosiaand/

Gwiazda pochwaliła się efektami przemiany na Instagramie.

Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2004 roku. Piosenkarka wydała pięć albumów studyjnych, a jej piosenki pt. "Słowa", "Otwórz oczy" czy "Pozwól żyć" podbiły serca Polaków. Ostatnio o gwieździe nie jest już tak głośno, jednak nie traci ona kontaktu z fanami. Na Instagramie ostatnio pochwaliła się spektakularną metamorfozą.

Gosia Andrzejewicz w 3 miesiące zgubiła nadprogramowe kilogramy

Artystka ostatnio szokuje swoich fanów. W mediach społecznościowych pochwaliła się nową fryzurą. Gosia postawiła na zdecydowane cięcie. Jednak to nie wszystko! Kilka lat temu gwiazda borykała się z nadprogramowymi kilogramami, chudła i znów wracała do starej wagi. Niedawno po raz kolejny zadziwiła swoich obserwatorów niesamowitą metamorfozą.

Te dwa zdjęcia dzielą tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI) zmniejszyć o 14 cm w pasie - napisała.

Gwiazda zapowiedziała, że to dopiero początek treningów. Gosia ma nadzieję, że zmotywuje innych do ciężkiej pracy. Zapowiedziała jednak, że nie zamierza zrezygnować z ulubionych potraw.

Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele. Poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki. Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało, a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego. Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki. Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami. To dopiero początek - podsumowała.

Fani są pod ogromnym wrażeniem jej przemiany.

Cudowna.

Gratuluję.

Wyglądasz fantastycznie.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne efekty ćwiczeń.

Zobacz także: Michalina Olszańska urodziła. Maleństwem pochwaliła się na Instagramie!

Nie możesz rozstać się z komórką? Sprawdź, czy możesz mieć problem

Smartfon: czy jesteś od niego uzależniony? Quiz
Rozwiąż quiz

Czy jesteś uzależniony od smartfona? Sprawdź, czy powinieneś się martwić

Smartfon: czy jesteś od niego uzależniony? Quiz

1. Jak się czujesz, gdy nie masz przy sobie telefonu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów