Goście wesela Pippy Middleton muszą sprostać dziwnemu wymaganiu. "To niedorzeczne"

Emilia Klima 12.05.2017
James Matthews, Pippa Middleton
Fotografia: Eest News

Ślub młodszej siostry księżnej Kate nie mógł być ot tak zwykłą ceremonią. Panna młoda postawiła swoim gościom zaskakujące wymagania. 

Pippa Middleton i biznesmen James Matthews wezmą ślub 20 maja w Kościele Świętego Marka w Englefield. Gości weselnych jest tak dużo, że pechowa trzydziestka zostanie posadzona na zewnątrz i ceremonię obejrzy na telebimie. Pippa i tak zrobiła ostre cięcie - wprowadziła zasadę "no ring, no bring", co oznacza, że z osobą towarzyszącą można przyjść tylko jeśli jest to żona/mąż albo narzeczona/narzeczony. Wyjątek panna młoda zrobiła tylko dla dziewczyny księcia Harry'ego, Meghan Markle.

To nie koniec wymagań siostry księżnej Kate wobec gości weselnych. "Daily Mail" donosi, że każda z zaproszonych osób na ten wyjątkowy dzień musi przygotować sobie dwie kreacje. Co takiego szykuje dla nich Pippa? Na razie nie wiadomo. Ale internauci już zdążyli wyśmiać jej pomysły.

To zaczyna robić się niedorzeczne. Pippa mocno przesadza z tym weselem - oceniła jedna z internautek.

Inni nie widzieli w tym nic dziwnego przyznając, że sami zabierają na wesele drugą, wygodniejszą kreację, w którą przebierają się po oficjalnej części. Cytowany przez portal dziennikarz modowy Simon Glazin ma inne zdanie.

Gdybym był zaproszony na to wesele, a w tym momencie cieszę się, że nie jestem, byłbym wkurzony za takie wymagania. Wybranie jednej stylizacji na ślub, który będzie medialnym wydarzeniem roku, to już spore wyzwanie, a co dopiero dwóch. Może Pippa powinna zapewnić gościom budżet na strój - komentuje.

A co Wy myślicie o takim pomyśle? Zdarzało się Wam zabierać strój na przebrania na wesele?

Pippa Middleton, James Matthews
Fotografia: Pippa Middleton, James Matthews
Pippa Middleton, James Matthews
Fotografia: Pippa Middleton, James Matthews
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów