Edyta Górniak odrzuciła zaproszenie Dody. Fani: "Duży błąd". Doda odpowiada

Edyta Górniak ze złożonymi rękami w czarnej sukience podczas koncertu Tribute To Wodecki
Fotografia: Damian KLAMKA/East News

Doda wyciągnęła rękę do Edyty Górniak i zaprosiła ją do udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Ta odrzuciła propozycję, co nie spodobało się jej fanom.

Doda, po wydarzeniach związanych z WOŚP i tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza, zaapelowała do pozostałych polskich artystów o zjednoczenie się i wyciągnęła rękę do dwóch gwiazd, z którymi do tej pory była poróżniona. Wszyscy czekali, aż Edyta Górniak i Justyna Steczkowska odpowiedzą Rabczewskiej. Podczas, gdy druga z nich nie odniosła się do inicjatywy Dody, Górniak postanowiła odpowiedzieć jej, jednocześnie odrzucając propozycję wzięcia udziału w koncercie przeciw nienawiści, w którym udział zdeklarowało już około 100 polskich gwiazd. 

Zobacz także: Artyści przeciw nienawiści - Doda zdradziła szczegóły koncertu!

Górniak nie przyjęła zaproszenia Dody

Post Edyty Górniak był zaskoczeniem dla wszystkich. Artystka opublikowała na Instagramie zdjęcie przedstawiające flagę gdańska i odniosła się do apelu Dody o pogodzenie oraz wzięcie udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". 

Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej. Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony świętej pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej - napisała Górniak.

Jej słowa nie spodobały się internautom. Pod postem przeważały komentarze mówiące o tym, że fani Edyty zawiedli się na niej.

Jak mamy nauczyć się języka miłości, jeśli zawsze będziemy doszukiwać się złych intencji w drugim człowieku Edyto? Bez względu na okoliczności, człowiek wyciąga do ciebie rękę... A ty zamiast ją przyjąć - oceniasz. 

Bardzo się zawiodłem na pani.

Dobrze, że są inni bezinteresowni artyści.

Edyta zawsze może liczyć na swoich fanów. I tym razem oni stanęli w jej obronie, jednak było ich znacznie mniej.

Miała pani prawo wyboru, bo jest pani wolnym człowiekiem. Szanuję i uwielbiam.

Większość internautów zdecydowanie zawiodła się na swojej idolce, sądząc po ich słowach na Instagramie.

Zobacz także: Edyta Górniak oddała hołd Arethcie Franklin. Zrobiła to w wyjątkowy sposób

Doda odpowiada Górniak

W związku z tym, że Górniak wbiła Dodzie szpilę swoim postem, ta również postanowiła odpowiedzieć. Zrobiła to w jednym z komentarzy na swoim profilu. Wytłumaczyła swoim fanom, że każdy ma prawdo do robienia tego, co uważa za stosowne.

Każdy ma wolny wybór, szkoda tylko, że tyle w tym złości. Koncert pokoju za parę tygodni, a już tyle niepotrzebnych emocji. Mimo wszystko cała ekipa wysyła dobrą energię i zagramy dla wszystkich - napisała.

Wieczorem Doda opublikowała jeszcze post, w którym poinformowała wszystkich, że musi się wyciszyć i zregenerować po całym tym bardzo pracowitym tygodniu ogarniania koncertu przeciw nienawiści. Wciąż czekamy na kolejne informacje dotyczące tego wydarzenia.

Zobacz także: Doda oddała hołd Korze! To dla niej bardzo osobiste

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów