Edyta Górniak nie wystąpi w The Voice Kids. Jej mama jest ciężko chora

Paulina Ermel 10.08.2018
Edyta Górniak
Fotografia: Eastnews

Piosenkarka wrzuciła do sieci poruszające oświadczenie.

Edyta Górniak miała zacząć zdjęcia do The Voice Kids. W dniu rozpoczęcia nagrań zdecydowała. Wszystko przez pogarszający się stan zdrowia mamy wokalistki.

Zobacz także: Górniak ma nowego chłopaka. Jest od niej 12 lat młodszy. Przystojny?

Edyta Górniak nie wystąpi w The Voice Kids

To już kolejna seria programu TVP, który podbił serca widzów. Niestety tym razem zabraknie w niej Edyty Górniak. Na stanowisku trenera diwę polskiej piosenki zastąpi Cleo. Górniak zdecydowała się zrezygnować z udziału w programie ze względu na swoją mamę. Trafiła ona do szpitala i wymaga specjalnej opieki. Edyta chce być przy niej w tych chwilach.

O rezygnacji Górniak poinformowała swoich fanów na Facebooku.

Kochani, niezależnie od naszych starań i planów, życie pisze własne scenariusze... Zanim jeszcze zdążyłam podzielić się z Wami decyzją o udziale w nowej edycji ”The Voice Kids”, już musiałam z niej zrezygnować. To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy...
 Mam nadzieję, że gdybym kiedyś znalazła się w podobnej sytuacji, mój Syn także rzuciłby wszystko, aby dać mi siłę, uśmiech i wsparcie.  Aby pokazać mi, że moje życie jest dla niego cenniejsze niż kontrakty. Tak samo jak ja dziś udowodniłam to mojej Mamie... Przepraszam wszystkie osoby współtworzące ten wspaniały program i bardzo dziękuję za słowa zrozumienia i wsparcia.

Zdjęcia do programu zaczęły się w czwartek, ale ze sporym opóźnieniem. Na plan nie dojechała Edyta Górniak. Pojechała do szpitala wraz mamą, u której lekarze podobno podejrzewają udar.

Zobacz także: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana po tym, co zrobił jej na ściance

Tak wygląda kolekcja ubrań Edyty Górniak:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów