Górniak szczerze o chorobie syna: "moje dziecko umierało"

Julita Buczek 25.03.2019
edyta górniak
Fotografia: Instagram @edytagorniak

Piosenkarka przyznałaa, że jej syn otarł się o śmierć. Edyta przeżyła bardzo trudne chwile.

Edyta Górniak bardzo chętnie dzieli się zmediami informacjami na temat swojego życia prywatnego. Niedawno opowiedziała przed kamerą o chorobie syna.

Zobacz także:  Rusin i Górniak na jednym zdjęciu. Po konflikcie ani śladu! "Życie naprawdę potrafi zaskoczyć"

Edyta Górniak opowiada o chorobie Allana

W ostatnim programie "Demakijaż" Edyta Górniak zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące jej syna. Piosenkarka opowiedziała o sprawach, którymi do tej pory nie dzieliła się z mediami. Okazuje się, że Górniak musiała zmierzyć się również z poważną chorobą Allana.

Usłyszałam w słuchawce głos mojego dziecka, jakiego w życiu nie słyszałam. Powiedział, że bardzo bolał go brzuch, więc wszedł do wanny z ciepłą wodą, a teraz nie może z niej wstać, bo jeszcze bardziej go boli - powiedziała Górniak w programie.

Górniak znajdowała się wtedy w samolocie do Warszawy w drodze na nagranie programu, w którym brała udział. Sama nie mogła pomóc swojemu dziecku, na szczęście pomocną dłoń wyciągnął sąsiad Edyty, David Foster. Na prośbę piosenkarki zawiózł Allana do prywatnej kliniki, gdzie okazało się, że powodem złego samopoczucia był rozlany wyrostek. Górniak musiała jak najszybciej wrócić do Los Angeles, ale najbliższy samolot z Warszawy startował dopiero za 10 godzin.

Trzymali go na morfinie ponad 30 godzin. Moje dziecko umierało. Czekali na mój podpis, żeby przeprowadzić operację. Tam boją się zrobić cokolwiek bez podpisu. Allan miał przez to zakażony organizm, nie chciał się wybudzić - powiedziała Edyta.

Na szczęście zabieg zakończył się sukcesem i Allan wrócił do zdrowia. Podobno leczenie kosztowało 90 tysięcy dolarów. W programie "Demakijaż" przyznała, że nawet dla niej to bardzo duża suma. Jak się okazało, mogła liczyć na wsparcie swojego przyjaciela. David Foster uregulował cały rachunek w szpitalu.

Ja mu jestem wdzięczna do końca życia, że zawiózł moje dziecko do szpitala i uratował mu życie. Allan inaczej by nie żył - podsumowała piosenkarka.

Zazdrościmy Edycie tak wiernych przyjaciół.

Zobacz także: Edyta Górniak znika z mediów! "Potrzebuję detoxu dla mojego umysłu"

Zarabianie na Instagramie jest już zjawiskiem bardzo powszechnym, nie tylko wśród gwiazd. Niektórzy jednak za każdy post zgarniają zawrotne kwoty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów