Lubisz słuchać Johna Legenda? Google ma dla ciebie niespodziankę!

Katarzyna Leszczyńska 09.05.2018
John Legend
Fotografia: EAST NEWS

Google przygotował wyjątkową niespodziankę dla użytkowników smartfonów i... fanów Johna Legenda. To wam się spodoba!

Google Assistant to wirtualny asystent dostępny na smartfonach z Androidem. Do tej pory dostępny był jedynie w dwóch językach: angielskim i niemieckim. Teraz Google wprowadza innowacje dotyczące zarówno rozszerzenia rynków, jak i zupełną nowość, która może wam się spodobać.

Zobacz także: Dlaczego ładowanie telefonu w nocy nie jest dobrym pomysłem? Specjaliści przestrzegają przed konsekwencjami

Największą innowacją dotyczącą Google Assistant jest zmiana głosu. Do tej pory był to dźwięk przypominający syntezator mowy. Teraz nasz prywatny telefoniczny asystent ma przemówić sześcioma nowymi głosami, z których jeden z nich jest nam dobrze znany. Google nawiązało bowiem współpracę ze znanym muzykiem, Johnem Legendem. Od dziś to właśnie on może być waszym prywatnym asystentem, przynajmniej w wersji wirtualnej.

Usługa wprowadzona będzie w 80 krajach, w tym w Polsce. Niestety będzie dostępna w zaledwie 30 językach. Choć jest to większa liczba niż dotychczas, język polski na razie nie jest przewidziany. Kto wie, może w związku z tak wielkimi zmianami i na to przyjdzie kolej. Na razie będziemy musieli zadowolić się językiem angielski.

Zobacz także: Koniec wykluczenia właścicieli iPhone'ów. Rewolucyjna funkcja wkracza do Polski

Google Assistant
Fotografia: Shutterstock.com

Zobaczcie w poniższej galerii, dlaczego portale społecznościowe są niebezpieczne:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów