„Gołe piersi wystawiają w centrach handlowych”. Janachowska wypowiedziała się na temat karmienia piersią

Sandra Banach 26.06.2019
Izabela Janachowska
Fotografia: Instagram.com/ izabelajanachowska

Izabela Janachowska niedawno została po raz pierwszy mamą. Gwiazda w jednym z wywiadów zdradziła, jak odnajduje się w nowej roli i co myśli na temat publicznego karmienia piersią.

W maju bieżącego roku na świat przyszło pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Małżeństwo swojego synka nazwało Christopher Alexander. W wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” gwiazda opowiedziała o trudach macierzyństwa a także, co sądzi o publicznym karmieniu maleństwa.

Izabela Janchowska o macierzyństwie

Synek Izabeli Janachowskiej skończył już miesiąc. Znana tancerka postanowiła opowiedzieć przed kamerami o tym, jak odnajduje się w nowej roli. Janachowska wyznała, że inaczej wyobrażała sobie macierzyństwo. Rzeczywistość okazała się jednak całkiem inna:

Mi się wydawało, zanim mały się urodził, że jak już pojawi się na świecie, to od razu niania i lecę na miasto z koleżankami czy to pracy. Nie planowałam go też karmić piersią, ponieważ miałam wątpliwości, czy sobie z tym poradzę – powiedziała Izabela Janachowska.

Prezenterkę telewizyjną zapytano także, czy karmi swojego synka w miejscach publicznych. Odpowiedź gwiazdy może zaskoczyć wielu:

Mnie jako kobiecie do końca się to nie podoba. Jeżeli kobiety po prostu gołe piersi wystawiają w centrach handlowych, to jest dla mnie gdzieś tam na granicy dobrego smaku. Nawet, gdybym musiała go nakarmić w miejscu publicznym, to na pewno bym wolała jednak znaleźć takie miejsce, które jest jednak ustronne – wyznała tancerka.

Jak myślicie, czy te słowa oburzą kobiety, które przez lata walczą o możliwość karmienia dziecka w miejscu publicznym?

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała zdjęcia z sesji ciążowej!

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów