Gok Wan ocenił suknię ślubną Rozenek. Gwiazda nie będzie zachwycona!

Julita Buczek 20.05.2019
małgosia rozenek w sukni
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Suknia ślubna Małgorzaty Rozenek-Majdan została oceniona przez jednego z najbardziej znanych stylistów na świecie. Co powiedział Gok Wan?

Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan we wrześniu będą obchodzić trzecią rocznicę swojego ślubu. Według informacji, które zostały zebrane przez tabloidy, Małgorzata wydała na wesele ponad 100 tysięcy złotych oraz zaprezentowała aż pięć kreacji ślubnych. Niedawno znany stylista ocenił jedną z sukien Małgosi!

Gok Wan ocenia stylizację ślubną Rozenek-Majdan

Ślub Małgorzaty Rozenek oraz Radosława Majdana był wielkim wydarzeniem w polskim show-biznesie. Celebrytka postanowiła zaufać Ewie Minge, która zaprojektowała jej suknię. Niedawno kanał TLC rozpoczął emisję nowego programu "Salon sukien ślubnych Goka", w którym znany stylista pomaga przyszłym Pannom Młodym w wyborze kreacji. Niedawno skomentował również stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Mamy tu sukienkę syrenę. Jest bardzo seksownie i bardzo zdobnie. Ta suknia niekoniecznie wygląda jak suknia ślubna, bardziej jak kreacja na czerwony dywan. Pięknie podkreśliła jej figurę. Nie do końca jest w moim guście, ale podoba mi się. Najbardziej interesującą cechą tej kreacji jest jej kolor. Delikatna szarość. Bardzo ciekawy odcień. Gosia wygląda wspaniale, a on jest bardzo przystojny - powiedział Gok Wan.

EN_01224009_0147
Fotografia: TRICOLORS/East News

Jak wam się podoba stylizacja Gosi Rozenek-Majdan?

Zobacz także: „Projekt Lady” sezon 4: Zobacz zdjęcie wszystkich uczestniczek!

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów