Godzina, o której budzisz się w nocy, zdradza prawdę na twój temat

Martyna Wojciechowska 20.07.2018
Sen
Fotografia: Shutterstock

Tych sygnałów nie warto lekceważyć.

Nocne przebudzenia są twoją zmorą? Nie martw się, nie jesteś jedyny. Okazuje się, że godzina, o której budzisz się w nocy, może powiedzieć wiele na temat twojego samopoczucia i kondycji psychicznej. Poznaj prawdę na swój temat. 

Nocne przebudzenia a psychika

Jak twierdzą specjaliści, w określonych porach snu twoje ciało łączy się z duchową jaźnią. Za sprawą nocnych pobudek może ci ono dawać sygnały, których lepiej nie bagatelizować.

Często budzisz się między 21.00 a 23.00? Oznacza to, że jesteś zestresowany. To znak, że powinieneś zrobić sobie wolne w pracy lub zastosować techniki relaksacyjne. Dobrym pomysłem jest joga lub medytacja.

Przebudzenie między 23.00 a 01.00 świadczy o tym, że jesteś rozedrgany emocjonalnie. Aby pokonać kryzys, przeanalizuj swoją sytuację i postaraj się znaleźć najlepsze wyjście. Jeśli trudno ci uporać się z tym problemem, zgłoś się do psychologa. Nie pozwól, aby negatywne myśli zawładnęły twoim życiem.

Przebudzenie między 01.00 a 03.00 oznacza, że ktoś cię zdenerwował i w związku z tym, jesteś do niego negatywnie nastawiony. Postaraj się szczerze porozmawiać z tą osobą lub się wyciszyć.

Zgodnie z zasadami starożytnej medycyny chińskiej pobudka między 03.00 a 05.00 świadczy o wpływie energii z zewnątrz, która aktywuje nasz umysł. Całkiem prawdopodobne, że ktoś chce się z tobą skontaktować lub chce cię przed czymś ostrzec.

Przebudzenie między 05.00 a 07.00 to znak, że ukrywasz swoje uczucia, przez co odczuwasz niepokój. Powinieneś nauczyć się mówić wprost o tym, co cię dręczy, a poczujesz się lżej. Mówienie o swoich emocjach pozwoli ci oczyścić umysł.

Zobacz także: 10 filmów z najbardziej pamiętnymi scenami orgazmów

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:
sen

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów