Godfrey Gao nie żyje. Zasłabł podczas kręcenia reality show

Sylwia Bagińska 27.11.2019
Godrey Gao
Fotografia: Instagram.com/godfraygao

Godfrey Gao zmarł w wieku 35 lat.

Godfrey Gao to tajwańsko-kanadyjski model i aktor. Był pierwszym modelem azjatyckiego pochodzenia, który pracował dla marki Louis Vuitton. W 2013 roku aktor zagrał w filmie „Dary Anioła: Miasto kości”. Godfrey Gao zmarł w wieku 35 lat.

Godfrey Gao nie żyje

Tajwańsko-kanadyjski aktor i model zmarł w środę nad ranem czasu chińskiego. Artysta niespodziewanie upadł podczas kręcenia popularnego programu „Chase Me”. Z planu filmowego zabrano go do szpitala. Pomimo reanimacji 35-latka nie udało się uratować.

Program „Chase me” słynie z tego, że jest wymagający fizycznie. Biorący w nim udział celebryci podczas filmowania są poddani ciągłemu wysiłkowi fizycznemu.

Według oświadczenia wydanego przez Zhejiang Television Godfrey nagle zwolnił podczas wyścigu i padł nieprzytomny na ziemię.

Personel medyczny na miejscu natychmiast rozpoczął leczenie i przetransportował go do szpitala (…). Niestety po dwóch godzinach leczenia ratunkowego szpital ogłosił, że (aktor - red.) nie żyje z powodu nagłego zatrzymania akcji serca – czytamy w „The Hollywood Reporter”, który cytuje Zhejiang Television.

„Tancent News” dotarł do jednego z członków publiczności, który wyznał, że słyszał, jak Gao przed upadkiem krzyknął: „Nie mogę iść dalej”. Informator dodał także, że kamerzyści zrobili zbliżenie na aktora i kontynuowali filmowanie. Najprawdopodobniej to był najdramatyczniejszy moment w całym odcinku.

Godfrey Gao zmarł w wieku 35 lat

Godfrey Gao urodził się w Tajpej na Tajwanie. W młodości przeniósł się do Vancouver w Kanadzie. Po ukończeniu college'u w Vancouver Gan powrócił do Azji i odniósł sukces jako model. W 2011 roku stał się pierwszym na świecie modelem azjatyckim, który pojawił się w globalnej kampanii dla Louisa Vuittona.

Gao spróbował swoich sił także w aktorstwie. Wystąpił w wielu tajwańskich dramatach telewizyjnych. W 2013 roku zadebiutował w Hollywood w roli Magnusa Banea w filmie „Dary Anioła. Miasto kości”.

Zobacz także: Nie żyje wybitna polska wokalistka. Śpiewała m.in. ze Stanisławem Soyką

Te osoby pożegnaliśmy w 2019 roku. Będziemy za nimi tęsknić.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów