To najsekswoniejsza babcia na świecie. Nie zgadniecie ile ma lat!

Anna Respondek 20.04.2018
Gina Stewart
Fotografia: Instagram/Gina Stewart

Gina Stewart przez media została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda pięknie. Aż trudno uwierzyć w to, ile ma lat.

Dzięki rozwojowi medycyny, także estetycznej, nie tylko żyjemy coraz dłużej, ale mamy szansę również oszukać czas. Czasem jednak zdarzają się "egzemplarze", które matka natura wyjątkowo sobie upodobała. 

Gina Stewart przez media na całym świecie została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Faktycznie kobieta wygląda jak prawdziwa seksbomba. Niedawno Stewart zdecydowała się udzielić wywiadu "Daily Mail Australia". Ujawniła w nim, ile tak naprawdę ma lat i na czym najbardziej jej zależy. 

Mam 47 lat. Nie ma żadnego sekretu. Uważam, że każdy jest piękny. Nie zależy mi na uznaniu. Chcę jedynie inspirować kobiety - powiedziała. 

Gina jest samotną matką, która na świat wydała 4 dzieci. Najstarsze ma 27 lat, a najmłodsze zaledwie 4. W ubiegłym roku kobieta została babcią, obecnie ma 10-miesięczną wnuczkę. 

Stewart zdaje sobie sprawę z tego, że jest piękną kobietą. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 60 tysięcy osób. Nie zaprzecza również, że korzysta z medycyny estetycznej. 10 lat temu zoperowała sobie biust i zdecydowała się na implanty. Przyznała, że po ciążach jej piersi nie wyglądały już dobrze, ponieważ straciły swoją jędrność. Stewart nie stosuje jednak botoksu i wypełniaczy, ponieważ uważa, że należy starzeć się z godnością. 

Życie jest za krótkie, by przejmować się zdaniem innych. Ujawnienie swojego wieku i pokazanie krągłości, jeszcze nikomu nie zaszkodziło - twierdzi.

Chcielibyście mieć taką babcię? ;)

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów