Gigi Hadid tym zdjęciem wywołała burzę wśród internautów. Wszystko przez jeden szczegół poniżej

Anna Respondek 12.12.2017
Gigi Hadid tym zdjęciem wywołała burzę wśród internautów. Wszystko przez jeden szczegół poniżej
Fotografia: Instagram/thelovemagazine

Modelka "przez przypadek" poruszyła temat tabu.

Gigi Hadid to jedna z najbardziej znanych modelek młodego pokolenia, która na swoim koncie ma sesje zdjęciowe dla największych i najbardziej znanych domów mody. Współpracuje z Tommym Hilfigerem czy Versace. Ostatnio po raz kolejny pojawiła się na okładce "biblii mody", czyli amerykańskim wydaniu "Vogue'a". 

Ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia gwiazda pojawiła się w świątecznej kampanii "Love Magazine". Swoim występem wywołała jednak nie małe poruszenie w sieci. Pod postem z wideo z jej udziałem, umieszczonym na instagramowym koncie magazynu, pojawiło się wiele komentarzy rozczarowanych internautów. Wszystko przez jeden szczegół - nieogolone pachy modelki, które "zniesmaczyły" wielu fanów Hadid. 

Na potrzeby klipu Phila Poyntera Gigi wcieliła się w sportsmenkę, która pokazuje różne chwyty i ciosy bokserskie. Modelka pojawia się ubrana w dwuczęściowy obcisły strój i ostentacyjnie prezentuje swoje nieogolone pachy. Po ukazaniu się wideo Hadid wydała oficjalne oświadczenie, w którym nie odniosła się jednak bezpośrednio do kontrowersji.

Uwielbiam oglądać klipy innych osób. To celebracja "ludzkości" i przekraczanie granic - powiedziała. 

Fanów jednak to nie przekonało i zdecydowanie wyrazili swoje niezadowolenie, choć część z nich broniła swojej idolki.

Czy ona zapomniała ogolić pachy? To obrzydliwe. 

Nie mogę się skupić na tym wideo. To zbyt rozpraszające. 

Tak Gigi! Tak trzymaj - pisali. 

Część z fanów zaczęła podejrzewać, że mogą to być jedynie "paprochy", które przykleiły się do ciała modelki. Podobną wersję podaje portal Hollywoodreporter.com, który dotarł do osoby blisko związanej z Hadid. Jak tłumaczy informator, Gigi była spocona, a dodatkowo wysmarowano ją olejkami, aby wyglądała na jeszcze bardziej zmęczoną. Pozostałości po granatowej narzutce stworzyły efekt naturalnych włosów. 

Przypadek czy zamierzona prowokacja? ;)

gigi1
Fotografia: Instagram/thelovemagazine
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów