Księżna Meghan często wykonuje jeden gest. Wiemy, co oznacza!

Zuzanna Morska 07.08.2019
Księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan często składa dłonie w charakterystyczny sposób. Ekspertka wyjaśnia, co to oznacza.

Od kiedy księżna Meghan została żoną księcia Harry'ego, nie schodzi z pierwszych stron gazet. Cały świat czeka na kolejne doniesienia w sprawie nowej członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, a każde jej wystąpienie jest szeroko komentowane.

Zauważyliście, że Meghan często wykonuje jeden gest? Zwróćcie uwagę na to, jak układa dłonie! 

Gest księżnej Meghan

Jeśli przyjrzycie się uważnie, zauważycie, że księżna Meghan często składa dłonie, a następnie przykłada je do podbródka. I choć taki gest w wielu sytuacjach wydaje się całkowicie naturalny, okazuje się, że może wiele oznaczać!

Judi James, specjalistka od mowy ciała, rozszyfrowała, co oznacza ten konkretny gest księżnej Meghan. Żona księcia Harry'ego komunikuje w ten sposób, że wciąż nie dowierza, że znalazła się w rodzinie królewskiej. I wciąż się tym faktem zachwyca!

Można by stwierdzić, że jej gest jest wyrazem podniecenia nowym statutem. Taki ruch dłoni widzi się często u dzieci grających w filmach i reklamach. Jest więc raczej teatralny – skomentowała James w rozmowie z "Fabulous Digital".

Specjalistka może mieć rację. Świadczyć o tym mogą również życzenia księcia Harry'ego, które złożył Meghan z okazji urodzin. Książę wspomniał o tym, że dziękuje jej za udział w podróży, którą razem odbywają. Myślicie, że chodzi o przynależność do rodziny królewskiej?

meghna
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów