Gessler skrytykowała sylwetkę Anji Rubik. Ostry komentarz szybko został usunięty. Teraz się tłumaczy

Redakcja 27.07.2017
Magda Gessler/Anja Rubik
Fotografia: ONS

Mimo że na komentarz restauratorki nie odpowiedziała modelka, z pewnością nie było jej miło. 

Magda Gessler, jedna z najbardziej znanych polskich restauratorek, raczej nie ma oporów przed mówieniem tego, co aktualnie myśli. Jej wybuchowy charakter doskonale poznali widzowie programu "Kuchenne rewolucje", w którym Gessler nierzadko rzuca talerzami, jedzeniem i klnie jak szewc. 

Gwiazda jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z fanami chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i równie chętnie komentuje zdjęcia innych, jak chociażby Anji Rubik. Kiedy na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje stojąc na samochodzie, Magda Gessler napisała: 

Dramat, Oświęcim...co to to nie! Ratunku - napisała Magda Gessler, a jej wypowiedź przytacza Plotek.pl. 

"Brak kultury!"

Restauratorka po chwili zastanowienia, postanowiła usunąć komentarz. Tym bardziej, że nie przypadł on do gustu internautom, którzy nie potrafili zrozumieć, dlaczego tak krytykuje wygląd Anji Rubik. 

Pani Anja jest modelką, a nie mopsem kuchennym. Porównywanie do obozu zagłady jest bardzo nie na miejscu. To, co przeżyło pokolenie naszych dziadków jest straszne, i obyśmy nigdy więcej czegoś takiego nie doświadczyli. Radzę Pani pomyśleć i zastanowić się przed napisaniem. Brzydzę się takim humorem.

Co to za komentarz? Co za brak kultury! Czy byłoby pani miło, jakby Anja napisała, że jest pani niezdrowo gruba?

Z tego co wiem, o wiele groźniejsza dla zdrowia jest nadwaga.

Pani Magdo, w jakim celu ją pani krytykuje? Chyba każdy może wyglądać, jak chce. Nie każdy chce wyglądać, jak na przykład pani. Poza tym, to jest modelka, a nie przeciętny człowiek. Modeling rządzi się swoimi prawami.

Na ostatni komentarz odpowiedziała Magda Gessler, która tłumaczyła się tym, że panicznie boi się chudości. 

Mnie to zdjęcie przeraziło ;/ Nikogo nie chciałam krytykować. Myślałam, że to jedna z modelek. Anię cenię i ubóstwiam. Panicznie boję się tej chudości u młodych kobiet, nie jedna straciła życie, to tylko moja opinia ;/ Najbliższe mi osoby były bliskie śmierci przez kanony obowiązujące w obecnym świecie - napisała Magda Gessler. 

Ten komentarz po pewnym czasie również został usunięty. Internauci w większości krytykowali restauratorkę za jej słowa, a tylko nieliczni stanęli w jej obronie pisząc: "W punkt", czy chociażby "Madzia ma rację. Oświęcim jak nic!".

Cóż, całe szczęście, że komentarze Magdy Gessler zostały usunięte, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że odwoływanie się do Oświęcimia w celu skomentowania figury modelki jest delikatnie mówiąc, nietaktem. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów