Gessler przez przypadek pokazała, czego szuka w Google. Ten screen nie powinien ujrzeć światła dziennego

Emilia Klima 28.07.2017
Magda Gessler
Fotografia: ONS

Któż z nas nie zaliczył wpadki ze screenem z telefonu, który ujawnił niewygodną prawdę o naszych zakładach? ;-)

Magda Gessler jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w polskim internecie. Znany z "Kuchennych Rewolucji" wybuchowy temperament często przenosi do swoich wpisów, dzięki czemu ma ponad milion fanów na Facebooku, a niektóre jej statusy zyskały sobie status kultowych. 

Gwiazda niewiele sobie robi z poprawności politycznej i najcześciej w postach czy komentarzach - a w dyskusje z internautami wdaje się chętnie - pisze to, co przysłowiowa ślina jej na język przyniesie. Czasem zdarza się jej również chwila nieuwagi. Ostatnio na Facebooku zaprezentowała zdjęcie z sesji zdjęciowej dla magazynu "Gala". Bardziej jednak uwagę przyciąga hasło, które Gessler wpisała do wyszukiwarki.

Restauratorka o pomoc Google'a poprosiła w sprawie... daty swojego ślubu.

Magda Gessler
Fotografia: Facebook.com/Magda Gessler

Czego Magda Gessler szuka w Google?

Zabawna wpadka nie umknęła uwadze spostrzegawczych internautów. Co ciekawe, Gessler wcale niczego się nie wyparła i chyba nie dostrzegła w tej sytuacji niczego niezwykłego, bo na pytanie internauty odpisała z konta swojej restauracji krótkie "tak". 

Magda Gessler odpowiada na pytanie fana
Fotografia: Screen z Facebook.com/Magda Gessler

Jeśli Wy też zastanawiacie się, kiedy Magda Gessler wzięła ślub, spieszymy z odpowiedzą. Wydarzyło się to w październiku 1995 roku ;-)

Magda Gessler
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów