Gérard Depardieu może odetchnąć. Śledztwo ws. gwałtów zostało umorzone

Gérard Depardieu w garniturze i z apaszką uśmiecha się deliktanie
Fotografia: ISOPIX/EAST NEWS

Gérard Depardieu w ubiegłym roku został oskarżony o molestowanie. Prokuratura umorzyła teraz śledztwo toczące się ws. francuskiego aktora.

W sierpniu ubiegłego roku francuski aktor Gérard Depardieu został oskarżony o gwałt na młodej aktorce. O sprawie było głośno również ze względu na ruch #MeToo. W ubiegłym roku w świecie show-biznesu grzmiało na temat molestowania seksualnego w świecie kina i nie tylko. Wśród oskarżonych znaleźli się również m.in. producent filmowy Harvey Weinstein oraz aktor Kevin Spacey. Teraz oskarżenia wobec Depardieu zostały umorzone przez paryską prokuraturę ze względu na brak dowodów.

Zobacz także: Kevin Spacey stanął przed sądem. Nie przyznał się do molestowania 18-latka

Śledztwo ws. gwałtów przeciwko Depardieu umorzone

Jak podaje Onet, do gwałtu Depardieu na młodej aktorce miało dość w rezydencji francuskiego aktora w Paryżu między 7 a 13 sierpnia 2018 roku. Kobieta zeznała, że była dwukrotnie wykorzystana seksualnie przez gwiazdora.

Depardieu zaprzeczył wszystkim doniesieniom. Teraz francuska prokuratura podała, że śledztwo w tej sprawie zostaje umorzone. Wszystko przez to, że oskarżenia kierowane pod adresem aktora nie były wystarczające do sformułowania zarzutów przeciwko niemu. 

Depardieu nie jest jedynym Francuzem, wobec którego skierowano tego typu oskarżenia. O molestowanie zostali posądzeni również m.in.: francuski minister Gerald Darmanin oraz producent Luca Besson. W obu przypadkach śledztwa także zostały umorzone.

Zobacz także: Ellen DeGeneres była molestowana przez ojczyma. Opowiedziała o tym w programie Davida Lettermana

Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt! Na jednym zdjęciu połączył gwiazdy z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów