George Clooney zrobił niespodziankę swojej najstarszej fance. "To cudowny człowiek"

Redakcja 22.03.2017
George Clooney i Pat Adams
Fotografia: twitter.com/MalcolmHague

Wizyta aktora w angielskim domu opieki jest sensacją na całym świecie. Clooney wie, jak się wypromować.

George Clooney odwiedził swoją zagorzałą fankę. 87-letnia Pat, podopieczna domu opieki Sunrise of Sonning mieszczącego się w pobliżu Reading, nie mogła spodziewać się lepszego prezentu na urodziny.

Pracownicy placówki opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym gwiazdor serialu "Ostry Dyżur" i filmów braci Coen, przytula rozpromienioną staruszkę. Fotografia wykonana 19 marca 2017 roku obiegła świat, a Clooney prawdopodobnie zyskał nowych fanów. 

Pat Adams jako rezydentka domu opieki wzięła udział w programie zorganizowanym przez personel placówki. Podopieczni mogli zdradzić swoje największe marzenie i jeśli było możliwe do zrealizowania, pracownicy Sunrise of Sonning dokładali wszelkich stań, aby je spełnić. Wśród mieszkańców domu nie było tajemnicą, że 87-latka od lat marzyła o spotkaniu z Clooneyem.

Kwiaty
Fotografia: twitter.com/SwainITV

Cudowny człowiek

George jest częstym gościem w okolicach miasteczka Reading, ponieważ przed kilkoma laty kupił tam posiadłość. Aktor nie tylko zgodził się na spotkanie z Pat, ale także przyniósł jej bukiet kwiatów, do którego dołączył żartobliwy liścik. Według relacji pracowników domu opieki, aktor rozmawiał ze staruszką przez ponad 15 minut. 

Jesteśmy zachwyceni tym, że marzenie Pat się spełniło. Była bardzo podekscytowana spotkaniem ze swoim wielkim idolem, wspaniale było zobaczyć George’a witającego ją z bukietem i kartką w dłoniach. Ten gest potwierdził klasę tego cudownego człowieka, dzięki niemu uśmiech zagościł na twarzach wszystkich mieszkańców Sunrise of Sonning – napisał manager domu opieki Malcolm Hague w notatce prasowej rozesłanej do brytyjskich mediów. 

Wizyta w angielskim domu starości nie jest pierwszym ciepłym gestem ze strony George’a Clooneya. W 2015 roku podczas wizyty w Szkocji aktor odwiedził bar kanapkowy prowadzony przez byłych bezdomnych. Zapewniał wtedy, że ta nietypowa inicjatywa społeczna bardzo mu się podoba i zawsze będzie wspierał ludzi, którzy potrzebują pomocy, aby wyjść na prostą.

Liścik

Pat, pomyślałem, że chciałabyś dostać kwiaty. Twój George 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów