George Clooney zostanie ojcem. Informacja, że Amal Clooney urodzi bliźniaki została potwierdzona

Redakcja 10.02.2017
Amal i George Clooney
Fotografia: ONS

Plotki o ciąży potwierdziła znana dziennikarka i zdradziła, kiedy bliźnięta przyjdą na świat. 

Amal i George Clooney zostaną rodzicami.

O tym, że jedna z najgorętszych par Hollywood spodziewa się dziecka, spekulowano już od pewnego czasu. Jedna z pierwszych wzmianek o ciąży Amal Clooney pojawiła się na portal Intouchweekly.com. Dziś jest to pewna informacja.

Ich radość jest o tyle większa, że na świecie powitają bliźniaki - dziewczynkę i chłopca. Dobre wieści zostały potwierdzone przez Julie Chen, prowadzącą program "The Talk", który jest emitowany na kanale CBS. Dziennikarka, jak twierdzi, informacje potwierdziła u źródła.

Beyonce to nie jedyna gwiazda, która spodziewa się bliźniąt. Na gratulacje zasłużyli też Amal i George Clooney. Właśnie dowiedzieliśmy się, że ich bliźnięta przyjdą na świat w czerwcu - powiedziała Julie Chen w programie "The Talk". 

Jak podają zachodnie media, osoba z otoczenia prawniczki powiedziała, że przyszli rodzice w momencie, kiedy dowiedzieli się, że ich rodzina powiększy się i to o dwie osoby, nie kryli zaskoczenia. Oboje uważali, że już jedno dziecko to spory obowiązek. Gdy jednak okazało się, że powitają na świecie i chłopca i dziewczynkę, nie potrafili ukryć radości. 

Amal i George Clooney długo zwlekali z założeniem rodziny. "Wieczny kawaler" ożenił się z wybranką swojego serca w 2014 roku. Nie można zapominać, że w roli ojca zadebiutuje w wieku 55 lat.  

Aktor i prawniczka rodzicami zostaną po raz pierwszy
Fotografia: East News

Aktor i prawniczka rodzicami zostaną po raz pierwszy 

George Clooney i jego żona, Amal
Fotografia: ONS

George Clooney i jego żona, Amal 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów