George Clooney staje w obronie Meghan! "Traktują ją jak kiedyś Dianę"

Paulina Ermel 13.02.2019
Księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Meghan nie ma lekkiego życia w rodzinie królewskiej. Wokół żony księcia Harry'ego narasta coraz więcej plotek - często nieprawdziwych. W jej obronie ostatnio stanął jej przyjaciel, George Clooney.

Od kiedy tylko księżna Meghan została żoną księcia Harry'ego, oczy całego świata skierowane są tylko na nią. Jedni zachwycają się jej sposobem bycia, stylizacjami i tym, jak pięknie wygląda w ciąży, inni szukają wyłącznie powodów do tego, aby się do niej przyczepić.

Meghan regularnie staje się bohaterką nieprawdziwych plotek, ale też atakowana jest przez swoich najbliższych. Ostatnio na jaw wyszedł list, który napisała do swojego ojca. Prosiła w nim, aby przestał udzielać wywiadów mediom i skupił się na odbudowaniu z nią relacji. List opublikowany został w jednym z tabloidów, a Meghan znów musi się borykać z zalewającą ją falą hejtu.

Zobacz także: Księżna Meghan jest przerażona planem swojej siostry! "Płakała, gdy się dowiedziała"

Przyjaciele Meghan stają w jej obronie. Ostatnio głos w całej sprawie zabrał sam George Clooney.

George Clooney staje w obronie księżnej Meghan

Podczas jednej z imprez w Los Angeles George Clooney został zapytany o to, czy zostanie ojcem chrzestnym dziecka Meghan i Harry'ego. Aktor podobno bardzo się zdenerwował i odniósł się do całej otoczki, jaka narasta wokół Meghan. Jego słowa przytoczone zostały w magazynie "Hello".

Chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan wszędzie. Jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza.

George skomentował także fakt, że do sieci wyciekł list Meghan do jej ojca.

Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować. Do mediów wyciekł list od córki do ojca, a wy go wszędzie publikujecie. Meghan jest niesprawiedliwie traktowana. To nieodpowiedzialne zachowanie. Jestem tym bardzo zdziwiony.

Waszym zdaniem cała sprawa zaszła za daleko?

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu! Zobaczcie, którymi stylizacjami szczególnie nas zachwyciła.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów