To tutaj pracowała Kate, zanim stała się księżną. Nie zgadniecie, co robiła!

Anna Respondek 23.08.2018
Księżna Kate
Fotografia: East News

Księżna Kate ma więcej umiejętności, niż moglibyśmy przypuszczać. 

O historii miłości księżnej Kate i księcia Williama powiedziano już niemalże wszystko. Zanim para się pobrała, prasa wciąż rozpisywała się o życiu prywatnym przyszłej księżnej i dokładnie przyglądała się jej każdemu krokowi. Teraz zaczęto wspominać jedną z prac Kate, którą wykonywała przed ślubem. O tym, jaką była pracownicą, opowiedziała jej była pracodawczyni. 

Zobacz także: Tak wyglądała pierwsza randka Kate i Williama. Nie była zbyt udana

Gdzie przed ślubem pracowała księżna Kate?

Gdy księżna wróciła na stałe do Anglii, zatrudniła się w firmie produkującej biżuterię, między innymi kolczyki do uszu, naszyjniki i bransoletki. Jak podają zagraniczne media, Kate sama zaprojektowała jeden z naszyjników. Pracowała w niepełnym wymiarze godzin na stanowisku asystentki i bardzo często donosiła na plan zdjęciowy kawę i przekąski. 

Współzałożycielka marki, Bella Robinson, w wywiadzie dla "London Evening Standard" z 2008 roku opowiedziała o tym, jaką pracownicą była Kate. 

Swoje zadania wykonywała bardzo starannie i rzetelnie, podczas pory lunchu siedziała z wszystkimi w kuchni i żartowała z kierowcami. Zachowywała się jak normalna dziewczyna - powiedziała. 

Po jakimś czasie Kate zrezygnowała z tej pracy i zaczęła zajmować się marketingiem w firmie swoich rodziców. 

Zobacz także: William podarował Kate wyjątkowy prezent. Księżna pochwaliła się nim na meczu!

Zobacz także, najseksowniejszą kreację księżnej Kate:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów