Nie żyje gwiazdor "MasterChefa". Miał 59 lat

Sandra Banach 27.11.2019
Gary Rhodes
Fotografia: Instagram.com/familyhomecook

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 59 lat odszedł znany brytyjski szef kuchni.

Gary Rhodes zmarł 26 listopada w Dubaju. Znany kucharz od 2011 roku mieszkał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tam prowadził dwie popularne restauracje: Le Royal Meridien Beach Resort and Spa oraz Grosvenor House Dubai. Gary był także jurorem w amerykańskiej i brytyjskiej edycji programu „MasterChef”. Fani mogą kojarzyć go także z programu „Hell’s Kitchen”.

Nie żyje Gary Rhodes

O śmierci znanego restauratora poinformowała jego najbliższa rodzina. W oficjalnym oświadczeniu czytamy, że w ostatnich godzinach życia była przy nim jego żona.

Wszyscy jesteśmy pogrążeni w smutku i z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci ukochanego męża, ojca i brata, Gary'ego Rhodesa. Gary odszedł w wieku 59 lat, w ostatnich godzinach życia czuwała przy nim ukochana żona Jennie. Chcemy podziękować wszystkim za okazane wsparcie i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tak trudnym dla nas czasie – czytamy.

Gary Rhodes urodził się w 1960 roku w Londynie. Swoją pierwszą gwiazdkę Michelina otrzymał w wieku 26 lat. Rhodes był też znanym celebrytą. Występował w kilku programach telewizyjnych, między innymi: „MasterChef”, „Hell’s Kitchen” oraz „Stricly Come Daning”. Światowej sławy kucharza pożegnało wiele znanych osób, między innymi: Jamie Oliver.

Zobacz także: Tajemnicza śmierć 28-letniej piosenkarki. Była szantażowana przez chłopaka

Te osoby pożegnaliśmy w 2019 roku. Będziemy za nimi tęsknić.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów