Fryzura Natalii Siwiec wywołała burzę w komentarzach. Tego nie spodziewała się po fanach!

Julita Buczek 14.02.2019
Natalia Siwiec ma nową fryzurę
Fotografia: Instagram @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą i wywołała prawdziwą burzę w komentarzach. Tego chyba się nie spodziewała!

Niedawno na swoim koncie na Instagramie Natalia Siwiec pochwaliła się drastyczną zmianą swojej fryzury. Jej metamorfoza zaskoczyła fanów i wywołała burzę w komentarzach.

Zobacz także: Siwiec wypina pośladki przy córce. Fani oburzeni!

Natalia Siwiec chwali się nową fryzurą na Instagramie

Natalia bardzo dba o swój wygląd, zawsze ma dobrze dobrane stylizacje do swojej figury, perfekcyjny makijaż oraz świetnie ułożone włosy. Niestety nie zawsze dbanie o perfekcyjny wygląd ma same pozytywne skutki. Niedawno modelka podzieliła się ze swoimi fanami szokującą historią, która jej się przydarzyła. Siwiec postanowiła przyciemnić włosy oraz obciąć grzywkę, której do tej pory nie miała. Jak się okazało, posiadanie grzywki nie było celem Natalii, jednak nieustanne suszenie włosów, sprawiło, że zaczęły wypadać i bardzo się przerzedziły. To właśnie miało wpływ na zmianę dotychczasowej fryzury.

Lubię ten nowy kolor! Zachciało mi się ciemniejszego i mam. Grzywka to nie do końca grzywka, którą chciałam, to efekt suszenia włosów na przodzie suszarką z bardzo bliska, bardzo często i tak mocno, że w końcu odpadły i trzeba było to jakoś ogarnąć, żeby nie były strzępami - opisała sytuację.

Fani pozytywnie zaskoczeni zmianą w wyglądzie Natalii

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy pod zdjęciem, które wstawiła modelka. Większość z nich była bardzo pozytywnie zaskoczona zmianą w jej wyglądzie.

Cudowny kolor włosów i przepięknie ci w nim!

Fajna ta grzywka. Ładnemu we wszystkim ładnie :D

Tobie Natalio jest dużo korzystniej w ciemnych włoskach!

Zobacz także: Chodakowska odpowiada na hejt: "Nie weszłam na rynek z nazwiskiem". Miała na myśli Lewandowską?

Mieszkania gwiazd pełne są luksusowych mebli i dodatków. A jak mieszka Natalia Siwiec?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów