Fryderyki 2019: TVN w ogniu krytyki za transmisję z gali! "To skandal"

Krzysztof Zalewski w garniturze w kratę i Magda Mołek w czerwonej sukience
Fotografia: Lukasz Kalinowski/East News

Fryderyki 2019 zostały rozdane, jednak nie wszyscy laureaci otrzymali statuetkę na oczach widzów. TVN pominął rap i wiele innych kategorii. To oburzyło widzów.

Fryderyki 2019 za nami. Znamy już laureatów tej prestiżowej muzycznej nagrody. Sama gala rozdania Fryderyków była bardzo udana i pełna niespodzianek. Przynajmniej jeżeli chodzi o tych, którzy uczestniczyli w niej na żywo. Inaczej sprawa ma się z widzami, którzy są zniesmaczeni transmisją TVN-u. Stacja spotkała się z falą krytyki ze strony oburzonych internautów, którzy nie mogli obejrzeć odbioru statuetki przez swoich ulubionych artystów. Co się stało?

Zobacz także: Fryderyki 2019 rozdane! Znamy laureatów najważniejszych nagród muzycznych w Polsce

Fryderyki 2019: TVN pominął niektóre kategorie

Okazuje się, że stacja TVN podczas transmisji z Fryderyków nie wyemitowała niektórych kategorii. Mogliśmy zobaczyć odbiór statuetek przez Dawida Podsiadłę i wielu innych. Nie wszyscy jednak mogli zobaczyć swoich idoli na żywo. W aż 14 kategoriach statuetki przyznano poza anteną! W tym nagrody za rap, metal oraz muzykę dziecięcą.

Tym samym fani Taconafide, O.S.T.R., a nawet Natalii Kukulskiej musieli obejść się smakiem. To spotkało się z ogromnym oburzeniem z ich strony. W sieci pojawiło się wiele komentarzy krytykujących TVN za takie rozwiązanie.

Fryderyki za rap rozdane poza transmisją. Czy to jakiś 1999 rok?

Tak zmarginalizować muzykę, która dominuje na PL rynku. Brawo!

25 lat i rap poza anteną. Najpopularniejszy gatunek muzyczny, a TVN wyrzucił go poza margines.

Co ciekawe, TVN zaliczył wpadkę, choć dopiero co podobna afera miała miejsce przed Oscarami 2019. Przypomnijmy, że Amerykańska Akademia Filmowa spotkała się z falą krytyki i protestów, ponieważ chciała rozdać statuetki w niektórych kategoriach podczas przerw na reklamy. Ostatecznie jednak wyemitowano całą galę. TVN niestety się na to nie zdecydował.

Zobacz także: Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski w wyjątkowym koncercie w Teatrze Muzycznym Roma!

Zobacz, jak od początków swojej kariery zmieniły się niektóre z gwiazd stacji TVN!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów