Fotografia Anny Przybylskiej z dziećmi wylicytowana na aukcji WOŚP za zawrotną kwotę!

Magdalena Barszczak 15.01.2019
Anna Przybylska z córką
Fotografia: Tomasz Urbanek/EAST NEWS

Jarosław Bieniuk przekazał na aukcję WOŚP wyjątkowe zdjęcie. Już zostało sprzedane!

Wiele gwiazd wspiera w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wśród nich jest Jarosław Bieniuk, który wystawił na aukcji zdjęcie Ani Przybylskiej z dziećmi. Fotografia już została kupiona za niebagatelną kwotę.

Pamiątka na aukcji WOŚP to jeden z kadrów z radosnej sesji dla "Vivy" z 2012 roku, w której Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk pozują na plaży wraz z dziećmi - dziesięcioletnią córką Oliwią oraz jej braćmi Szymonem i Janem. W tym czasie aktorka była jeszcze w pełni sił. O chorobie nowotworowej dowiedziała się dopiero rok później.

Zdjęcie Anny Przybylskiej z dziećmi wylicytowane na aukcji WOŚP

Licytacja zakończyła się 13 stycznia. Szczęśliwcowi udało się kupić zdjęcie za zawrotną kwotę 5,2 tysiąca złotych. Suma zasili konto fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. O możliwości wylicytowania pamiątki Jarosław Bieniuk poinformował internautów na Instagramie.

W tym roku zdecydowaliśmy się przekazać na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę. Jest to zdjęcie Ani z dziećmi z pięknej sesji do magazynu VIVA. Link do aukcji w BIO mojego profilu - napisał.

Gest Bieniuka wzruszył fanów. Część z nich zaczęła wspominać Anię, inni wyrażali się w samych superlatywach o jej mężu, który wychowuje trójkę dzieci. 

Przecudne - wzrusza mnie to zdjęcie bardzo - pozdrawiam całą waszą rodzinkę.

Najpiękniejsza kobieta, cudowna matka.

Jarek. Podziwiam Cię. Jesteś świetnym ojcem i facetem godnym naśladowania.

Tuż przed północą w niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłosiła, że zebrała ponad 92 mln złotych. To o 9 mln więcej niż w ubiegłym roku.

Zobacz także: Podsiadło zakasował wszystkich. Na aukcję WOŚP przekazał... Małomiasteczkowy Kiosk

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu i ich metamorfozy! Będziecie zaskoczeni, jak bardzo się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów