Fotograf z Singapuru robi furorę na Instagramie. Internauci przeżywają szok, gdy dowiadują się, ile ma lat

Anna Respondek 25.07.2017
Chuando Tan
Fotografia: Instagram/

Czy można okryć tajemnicę młodości? Wygląda na to, że tak. Poznaj singapurskiego Benjamina Buttona.

Młody wygląd i świetna sylwetka. Obiema rzeczami może pochwalić się Chuando Tan, fotograf z Singapuru, którego zdjęcia biją rekordy popularności na Instagramie. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyzna skończył już pięćdziesiąt lat. 

Oczy całego świata zwróciły się na fotografa po publikacji artykułu, który pojawił się w jednym z chińskich serwisów internetowych. Tan, nazywany przez znajomych CD, magicznym sposobem zachował przez cały ten czas młodzieńcze rysy twarzy, a wyrzeźbionej sylwetki może mu zazdrościć nie jeden dwudziestolatek. 

Kariera modela

W latach 80. i 90. Tan był jednym z najpopularniejszych singapurskich modeli. Dzisiaj jest współwłaścicielem firmy fotograficznej ChuanDo & Frey. Zanim zajął się fotografią, próbował swoich sił jako piosenkarz. Obecnie na Instagramie śledzi go już ponad 160 tysięcy fanów. 

Sekret młodości

Jak twierdzi fotograf, po rodzicach odziedziczył bardzo dobre geny. Jednak nawet naturze należy pomóc, dlatego Chuando regularnie ćwiczy na siłowni, stara się zdrowo odżywiać. Jednym z jego ulubionych dań jest kurczak Hainan na parze. Tan poleca również unikania gorących kąpieli.

Jak myślicie, lepiej w garniturze czy bez? ;) 

giphy-downsized (9)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów