Foremniak była łączona z Delągiem. Po raz pierwszy odniosła się do plotek. Wymowny komentarz

Anna Respondek 08.02.2018
Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak
Fotografia: EAST NEWS

Od jakiegoś czasu media spekulowały na temat romansu Foremniak z Delągiem. Teraz aktorka stawia sprawę jasno. 

Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak to jedne z największych gwiazd polskiego kina. Choć obojgu układa się w życiu zawodowym, ich życie prywatne jest nieco bardziej skomplikowane. 

Zobacz także: 25-letni syn Pawła Deląga zachwyca urodą. Czy jest podobny do taty?

Foremniak ze swoim jedynym mężem rozwiodła się w 2011 roku. Potem spotykała się ze znanym tancerzem Rafałem Maserakiem, jednak ten związek również nie przetrwał. Deląg od lat łączony jest z wieloma pięknymi koleżankami po fachu, jednak z żadną nie stworzył stałego związku. W sierpniu 2017 roku media obiegła plotka, że dwoje artystów jest parą, jednak żadne z aktorów nie skomentowało tych doniesień. 

Czy Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg są parą?

W ostatnim wywiadzie udzielonym magazynowi "Zwierciadło" Foremniak została zapytana o krążące plotki. Dziennikarka stwierdziła, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. Aktorka swoją odpowiedzią nie pozostawiła wątpliwości. 

W tej nie ma nawet pół ziarenka - stwierdziła. 

Gwiazda uważa, że plotki spowodowane są ich wspólnym występem w spektaklu pod tytułem "Być jak Elizabeth Taylor", który budzi wiele emocji. 

Spektakl obfituje w skrajne emocje: gorące namiętności, ale i kłótnie, dochodzi nawet do rękoczynów. Widocznie gramy na tyle wiarygodnie, że robi się z nas parę na życie - wyjaśniła. 

W dalszej części wywiadu artystka przyznała, że nie rozumie co to znaczy być singielką i pomimo tego, że nie ma partnera, nie czuje się samotna. Teraz najważniejsze jest dla niej stworzenie związku z samą sobą, choć nie twierdzi, że zamyka się na nowe znajomości. 

Po prostu nie pojawił się jeszcze ten Jaś, dla którego Małgosi zabiłoby szybciej serce - powiedziała

EN_01223416_0016
Fotografia: EAST NEWS

Zobacz także: Paweł Deląg eksperymentuje z wyglądem. Fani rozbawieni

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów