Uczestniczka 1. sezonu "Projekt Lady" pokazała zdjęcie z dziewczynę. Fani zachwyceni: Magiczne

Katarzyna Leszczyńska 27.10.2017
Uczestniczki "Projektu Lady"
Fotografia: Instagram/Angela Karwowska

Z jej Instagrama promienieje szczęście. 

Angelika Karwowska wzięła udział w pierwszej edycji programu „Projekt Lady”. Dziewczyna przeszła tam ogromną metamorfozę, co zostało docenione przez jury, w którego skład weszła m.in. Perfekcyjna Pani Domu, Małgorzata Rozenek-Majdan. Choć Angelika nie zwyciężyła całego programu, była jego finalistką i można uznać, że została wielką wygraną. Ostatnio znalazła miłość, czym pochwaliła się na swoim Instagramie.

Angelika pojechała w podróż na Islandię. Jak się okazało, nie wybrała się tam sama. Dziewczyna tryska pozytywną energią i widać po zdjęciach, że jest szczęśliwa. Podkreślają to podpisy zawarte w poście pod najnowszymi fotografiami: „#loveislove”, „#wedwie”, „#sweetdreams”.

Fani Angeliki Karwowskiej gratulują jej i życzą szczęścia

Widać, że wiadomość o związku Angeliki bardzo ucieszyła jej fanów. Internauci są zachwyceni jej zdjęciami z podróży z partnerką.  Komplementom i życzeniom szczęścia nie ma końca.

Uwielbiam to zdjęcie. Serdecznie ci kibicuję. Nie zmieniaj się, bo jesteś wspaniała.

Jak się na was patrzy to aż się serce uśmiecha.

Powiem, że magiczne.

Zdjęcie Angeliki Karwowskiej skomentowała również inna uczestniczka „Projektu Lady”, Karolina „Brigitte” Plachimowicz, która brała udział w drugiej edycji programu. Dziewczyna znana jest ze swoich odważnych komentarzy. Jakiś czas temu skomentowała m.in. Małgorzatę Rozenek-Majdan. Tym razem była sympatyczna dla znajomej z programu.

Najpiękniejsza – napisała.

Angelice program przyniósł wiele dobrego. Jak widać, dziewczyna zmieniła się nie tylko z wyglądu. Sądząc po zdjęciach, dzięki temu jest naprawdę szczęśliwa. Idąc tropem jej fanów, również życzymy dziewczynie dużo szczęścia.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów