Finalista „Mam talent” w szpitalu. Patryk Niekłań miał poważny wypadek

Sylwia Kropiewnicka 04.12.2018
Patryk Nieklań w programie "Mam talent"
Fotografia: Instagram.com/pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

Patryk Niekłań, który w minioną sobotę zajął trzecie miejsce w najnowszej edycji programu „Mam talent” uległ poważnemu wypadkowi. Fani życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Finalista „Mam talent” kilka godzin po nagraniu programu uległ poważnemu wypadkowi i obecnie znajduje się w szpitalu. Patryk Niekłań wpadł autem w poślizg, po czym uderzył w drzewo. Wypadek był tak poważny, że akrobata trafił do szpitala w ciężkim stanie. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Patryk Niekłań miał wypadek samochodowy

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 631 pod Warszawą.  Jak donosi serwis EchoDnia.eu, strażacy musieli rozcinać samochód, aby wyciągnąć z niego mężczyznę.

O wypadku poinformował media naoczny świadek, który dodał:

Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony […] Najprawdopodobniej wracał z Warszawy z finału Mam talent, miał w pojeździe obręcz, z którą występował

Wiadomo, że mężczyzna jechał sam, a nieoficjalne źródła podają, że obecnie znajduję się w jednym z warszawskich szpitali i jest przy nim rodzina.

Wsparcie fanów

Patryk Niekłań zdobył dużą sympatię widzów, którzy wspierają go w tym trudnym momencie.

Pod jego najnowszym zdjęciem na Instagramie pojawiło się mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia i ciepłych słów.

Zobacz także: To zdjęcie wzruszy każdego! Pies byłego prezydenta George'a H.W. Busha czuwa przy trumnie swojego pana

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Aby się wybić, trzeba być oryginalnym. Patryk Niekłań jest zdolnym akrobatą, a ten człowiek z kolei zasłynął tym, że przebiera się za gwiazdy Hollywood. Te zdjęcia musisz zobaczyć.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów