Finalista "Mam Talent" miał poważny wypadek. Szymon Hołownia zabiera głos

Hanna Skowron 05.12.2018
Szymon Hołownia i Partyk Niekłań
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Współprowadzący show opublikował poruszający post na Facebooku.

Finalista "Mam Talent" miał poważny wypadek samochodowy. Kilka godzin po finale Patryk Niekłań wpadł w poślizg i wjechał w drzewo. Teraz w sprawie głos zabrał prowadzący show Szymon Hołownia.

Niekłań oczarował publiczność, wykonując pokaz w metalowym pierścieniu wprawianym w ruch przez siły odśrodkowe. Zajął trzecie miejsce. Następnego dnia finalista "Mam Talent" wracał do Starachowic. Żona i córeczka, które towarzyszyły akrobacie podczas finału programu, wyjechały dzień wcześniej.

W niedzielę doszło do groźnego wypadku. Samochód Niekłania wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Według informatora portalu echodnia.eu strażacy musieli rozcinać auto, żeby wydostać mężczyznę. W ciężkim stanie zabrano go do szpitala.

Wypadek finalisty "Mam Talent". Hołownia komentuje

Szymon Hołownia, jeden ze współprowadzących "Mam Talent" opublikował na Facebooku słowa wsparcia dla Niekłania i jego rodziny w tych trudnych chwilach.

Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie, no i do żony, i do tego cudownego 7-tygodniowego Maleństwa, które kibicowało mu w sobotę... - napisał.

Zdradził też, jak ciężka jest praca finalistów programu.

My, prowadzący Mam Talent TVN, największy hardcore mamy na castingach: czasem po 40. występów dziennie, od rana do nocy nagrania, jak nie występy, to zapowiedzi. Oni, uczestnicy, najwięcej roboty mają w półfinałach i finale: my do pracy przyjeżdżamy w sobotnie popołudnie, oni ćwiczą całymi dniami, tygodniami, żeby jak najlepiej wypaść przez te dwie minuty przed trzema milionami widzów.

Hołownia nie szczędził finaliście "Mam Talent" komplementów.

Patryk wzbudził i podziw, i sympatię i szacunek swoimi umiejętnościami, ale to też po prostu fajny, wyważony, zawsze pozytywny, bez zadęcia, życiowo mądry gość. Świadom tego, co umie, ale wciąż widzący przestrzeń, aby się rozwijać. Nie wiem, może to już starość, ale zawsze gdy słyszę, że u uczestników, których zapamiętałem dzieje się źle, czuję że winien im jestem troskę, bo to jednak jakby rodzina... Mam nadzieję, że Gienek Loska, o którym myślę ostatnio bardzo często, wyjdzie z choroby sprawny i mogący muzykować. Mam nadzieję, że Patryk zaraz wróci do swojego kołowania... Trzymaj się, kolego! Myślę, że - jak nigdy - jednym głosem z Marcin Prokop życzymy Ci dziś ZDROWIA!!!

My również trzymamy kciuki za Patryka Niekłania. Oby szybko wrócił do zdrowia!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Celebryci jako nastolatki. Poznalibyście ich na ulicy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów