Finalista "Mam Talent" ma nowotwór serca. Pojawiły się przerzuty

Magdalena Barszczak 07.02.2019
Tomasz Kabis
Fotografia: Jan KUCHARZYK/East News

Iluzjonista Tomasz Kabis podzielił się z fanami przykrą informacją.

Tomasz Kabis dał się poznać szerszej publiczności dzięki pokazom sztuczek w "Mam Talent". Iluzjonista z Katowic dotarł do finału szóstej edycji programu. Teraz czeka go największa walka w życiu - u 29-latka zdiagnozowano nowotwór serca.

Sztuczkami zajmuje się od 16. roku życia. Zaczęło się od "zestawu małego magika", który dostał od rodziców. Kabis w swojej pasji osiągnął perfekcję - założył własną firmę i podróżuje z pokazami iluzjonistycznymi po Polsce. Niestety, ostatnio magik na swoim facebookowym profilu podzielił się z fanami przykrą informacją

Finalista "Mam Talent" Tomasz Kabis walczy z rakiem

Przed świętami Bożego Narodzenia iluzjonista dowiedział się, że cierpi na złośliwy nowotwór serca. Pojawiły się również przerzuty.

Dzisiaj światowy dzień walki z rakiem. Niestety, w Wigilę okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto. Teraz już tak oficjalnie, bo często chwaliłem się tym, co dobrego u mnie, to teraz odwrotnie. Diagnoza jak na zdjęciu, wczoraj jeszcze wykryli przerzuty do wątroby - napisał.

29-latek nie poddaje się i prosi internautów o wsparcie i modlitwę. Zaczął już przyjmować pierwsze dawki chemii.

Kto wierzący, proszę o modlitwę, kto nie, niech trzyma kciuki. Ja o wszystkich wspierających też pamiętam. Dzisiaj pierwsza dawka chemii. Mam nadzieję, że będzie OK. Mam wielką motywację do zdrowienia. Leżąc już jakiś czas po operacji, ciągnie mnie na scenę jak jeszcze nigdy. Czas na największą sztuczkę w moim życiu "abrakadabra i raka nie ma". Przecież zawsze mówię: czarodzieje mogą wszystko - dodał.

Finalista "Mam Talent" może liczyć na wsparcie fanów.

Z tym paskudztwem da się wygrać!

Tomek jesteśmy z Tobą!!!! Dasz radę.

Wiara czyni cuda. Walcz! - komentarzy w podobnym tonie jest więcej.

Przyłączamy się do życzeń i mamy nadzieję, że Tomasz szybko pokona raka!

Zobacz takżeStan Borys trafił do szpitala w ciężkim stanie. "Walczyliśmy o jego życie"

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów