Filip Chajzer zainspirował się stylizacją modela. Internauci: "Slipy pierwsza klasa!"

Redakcja 05.06.2017
Filip Chajzer
Fotografia: East News

Dziennikarz po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Tym razem naprawdę niebanalną "stylówą". 

Filip Chajzer znany jest z tego, że ma do siebie spory dystans. Nie tylko potrafi żartować sam z siebie, ale również nie ma nic przeciwko, aby inni trochę pośmiali się z niego. Najlepszym dowodem jest ostatnie zdjęcie, które dziennikarz opublikował na Facebooku. 

Chajzer stał się wielkim fanem fotografii, która od kilku dni krąży po internecie. Pokazuje modela, który idzie po wybiegu w dość ekstrawaganckim stroju. Konkretnie, pokazuje mężczyznę, który na marynarkę założył spodenki. Feeria barw, która została zaprezentowała, również zasługuje na uwagę. 

Kwestią czasu było, kiedy niebanalną stylizację wykorzysta dziennikarz. Jak sam napisał: "Nie miałem pomysłu co założyć jutro do roboty i już wiem!". Jak pomyślał, tak też zrobił. Szybko skopiował strój, a swoją stylizacją pochwalił się w mediach społecznościowych. 

Od czasu historii z czokerem wiem, że wielkiej mody nie można bagatelizować - napisał Filip Chajzer na Facebooku. 

Filip Chajzer zainspirował się stylizacją modela
Fotografia: www.facebook.com/ChajzerFilip/

Filip Chajzer zainspirował się stylizacją modela 

"Chylę czoła panie Chajzer"

Internauci nową "stylówą" Chajzera są oczywiście zachwyceni. 

Jesteś lepszy od oryginału. Slipy pierwsza klasa (...). Uwielbiam Twoje poczucie humoru...I ten dystans...Kapturek nieziemski - napisał internuata na Facebooku Filipa Chajzera.

Wymiękłam. Trzeba mieć niesamowity dystans do otaczającego nas świata i tego wszystkiego co nam "oferuje". Chylę czoła panie Chajzer. Jest pan niesamowity - dodał kolejny. 

"Diabeł ubiera się u Prady" powinieneś: 1. być na okładce książki, 2. dostać główną rolę męska zaraz obok Meryl 3. Zmienić gacie tak żeby było bardziej Pret a porte a nie Haute Couture bo wychodzisz na sztywniaka - żartuje internauta. 

Kurcze Filip Chajzer gdyby miało być bardziej tradycyjnie i po polsku to zamiast adidasów przydałyby się gumowe klapki, ale ogólnie jest MOC!!!!

Padłam. Filipie, jesteś moim modowym guru! Panowie, gdybyście nie mieli pomysłu na outfit to proszę śmiało korzystać. +100 do lansu dla każdego.

Podobnych komentarzy jest o wiele więcej. Post Chajzera udostępniono ponad 1950 razy i pozostawiono ponad 3850 komentarzy. Internauci gratulują mu dystansu i marzą o tym, aby w takim stroju wystąpił przed kamerą, spacerując po Warszawie i nagrywając materiał dla programu "Dzień dobry TVN". 

Na wyjaśnienia zasługuje też wspomniany przez dziennikarza "czoker" (choker). To aluzja do odcinka "Milionerów", w którym Filip Chajzer wystąpił wraz z ojcem, Zygmuntem Chajzerem. Stwierdzili, że jest to śmigło i niestety, musieli pożegnać się z programem. Poprawna odpowiedź to: Rodzaj naszyjnika, który oplata szyję. Wówczas młody Chajzer zażartował i stwierdził, że to zemsta za zabawny materiał o blogerkach modowych. 

Filip Chajzer
Fotografia: East News

Filip Chajzer

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów