Filip Chajzer podsumowuje swoją karierę. "Od 8 lat jestem ulicznicą"

Marianna Bereza 06.09.2019
Filip Chajzer
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Nowy prowadzący "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swojej pracy.

Filip Chajzer to jedna z najpopularniejszych osobistości telewizyjnych w Polsce. Prezenter odnosi sukcesy na polu zawodowym, chętnie bierze udział w akcjach społecznych i bezinteresownie pomaga innym. Teraz Chajzer będzie miał szansę odnaleźć się w nowej roli, ponieważ razem z Małgorzatą Ohme został współprowadzącym program "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Newserią Lifestyle dziennikarz zdradził, jak się odnajduje w nowej roli.

Filip Chajzer jako prowadzący "DD TVN". Co sądzi o swojej karierze?

Filip Chajzer zaczynał od prasy - jako redaktor "Newsweeka", "Życia Warszawy" i "Super Expressu". Z telewizją przygodę rozpoczął w stacji TVN Warszawa, w której zyskał posadę miejskiego reportera. Do dziś uważa ją za jedną z najważniejszych w jego karierze.

Niesamowite doświadczenie, tam nauczyłem się więcej niż na całych studiach. To było nieprawdopodobnie ważne. Tam się nauczyłem wszystkiego, newsy uczą. Jeśli myślisz młody człowieku o tym, żeby robić coś w tym kierunku, to zacznij od newsów, to jest szkoła życia - ocenił.

Kiedy telewizję zamknięto, dziennikarz trafił do "DD TVN". Chajzer nie ukrywa, że ta zmiana była jednym z jego zawodowych marzeń.

Ta cała moja kariera to jest w ogóle jedno wielkie zaskoczenie. Od 8 lat jestem ulicznicą, biegam po Nowym Świecie, po bazarach, po tramwajach, po autobusach i rozmawiam z państwem. I to było doskonałe doświadczenie i nie przestaję tego robić – podsumował dziennikarz.

6 września Filip Chajzer razem z Małgorzatą Ohme zadebiutował w roli prowadzącego program "DD TVN", w którym zastąpił Marcina Mellera. Nadal będzie zajmował się reporterką, ale jego głównym zadaniem stanie się prowadzenie pasma śniadaniowego. Co sądzi o swojej nowej roli?

To jest gigantyczne wyzwanie, dlatego że to na naszych rękach spoczywa dobry nastrój Polaków od samego rana. Bo w końcu jak wstajesz 7.30 rano i ktoś cię naładuje pozytywną energią, to ten dzień już powinien być taki wspaniały do końca – stwierdził.

Chajzer dodał w rozmowie z Newserią, że nie jest fanem porannego wstawania, ale ma na nie sposób. Zrezygnował z funkcji drzemki w telefonie na rzecz budzika ustawionego z dala od łóżka.

Jak waszym zdaniem dziennikarz odnalazł się w roli prowadzącego telewizji śniadaniowej?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów