Filip Chajzer niedawno został ojcem. Pokazał zdjęcie z synem i dodał poruszający wpis. "Ma pan wielkie serce"

Katarzyna Leszczyńska 04.12.2017
Filip Chajzer
Fotografia: Instagram/Filip Chajzer

Powodem była aukcja charytatywna. 

Filip Chajzer rzadko zamieszcza w Internecie swoje prywatne zdjęcia. Tym razem zrobił jednak wyjątek w niezwykle ważnej sprawie. Dziennikarz pokazał na Instagramie zdjęcie z synem, który urodził się pod koniec października. Wszystko dlatego, żeby przypomnieć fanom o aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chajzer wstawił zdjęcie z niemowlakiem i opisał je wzruszającym postem. Dziennikarz przekazał na aukcję WOŚP poloneza z 1997 roku. Swoim najnowszym wpisem Chajzer przypomniał o licytacji, jednocześnie podkreślając rangę, jak ważna jest coroczna zbiórka organizowana przez Jerzego Owsiaka.

Muszę dołączyć aneks. Przyszły właściciel da się karnąć temu młodemu człowiekowi w jego 18 urodziny. A tak serio – nie da się opisać reakcji rodzica, kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali – napisał Chajzer w poście.

Filip Chajzer nie po raz pierwszy udziela się charytatywnie. Od dawna wiadomo, że dziennikarzowi na sercu leżą problemy potrzebujących.

Filip Chajzer z synem
Fotografia: Instagram/Filip Chajzer

Fani są zachwyceni wzruszającym wpisem Chajzera

Fani Filipa Chajzera od narodzin jego syna oczekiwali zdjęcia dziennikarza z niemowlakiem. Internauci są zachwyceni zarówno fotografią, jak i poruszającym wpisem reportera. Gratulują mu syna i wspierają jego inicjatywę.

Panie Filipie, ma Pan naprawdę wielkie serducho.

Najlepsza chwila i najdroższe zmęczenie.

Tego błysku w oku życzymy na co dzień.

Jeżeli ktoś ma ochotę wziąć udział w licytacji Filipa Chajzera, nadal może to uczynić. W tym momencie cena poloneza na aukcji przekracza 16 tysięcy złotych. Samochód wystawiony jest aukcji WOŚP na Allegro.

Aukcja Filipa Chajzera dla WOŚP
Fotografia: aukcje.wosp.org.pl
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów