Filip Chajzer otrzymał od partnerki instrukcję "jak żyć". Jest bezbłędna

Redakcja 28.03.2017
Filip Chajzer
Fotografia: East News

List, który zawiera tylko pięć punktów, pozwala nam poznać dziennikarza z zupełnie innej strony. 

Filip Chajzer dzięki swojej partnerce, dowiedział się "jak żyć". Dziennikarz w mediach społecznościowych opublikował instrukcję, którą przygotowała dla niego ukochana. 

Chajzer znany jest z tego, że ma do siebie dystans. Nie tylko potrafi żartować sam z siebie, ale również nie ma nic przeciwko, aby swoimi przygodami dzielić się z innymi i tym samym wywoływać na ich twarzach uśmiech. Świadczy o tym chociażby list, który opublikował na Facebooku. To instrukcja "jak żyć, kiedy wyjeżdżam", autorstwa Małgorzaty Walczak. 

Partnerka Filipa Chajzera przed wyjazdem postanowiła w prostych i zrozumiałych słowach napisać, jak dziennikarz powinien zadbać o siebie i swoje otoczenie. Okazuje się, że niektóre czynności wcale nie są oczywiste i wymagają rozłożenia na czynniki pierwsze. 

Stół sam nie zmywa naczyń (brak mocy magicznych) - trzeba je wkładać do zmywarki. Zmywarkę trzeba włączyć - SERIO - możesz poczuć się jak Obama w centrum dowodzenia i wcisnąć guzik. Ze zmywarki trzeba wyciągnąć to, co się umyło - głosi pierwszy punkt instrukcji. 

Dalej możemy dowiedzieć się, że wróżka skarpetuszka nie istnieje, a miejsce pod biurkiem czy fotelem to nie najlepsze miejsca na to, "co po wąchaniu jest jak broń biologiczna". Poza tym, wszelkie eksperymenty z tworzeniem nowych cywilizacji, a więc zostawianie jedzenia na blacie, to również zły pomysł. 

Instrukcja
Fotografia: www.facebook.com/ChajzerFilip/

Instrukcja 

Szczęściarz? 

Po raz pierwszy list od ukochanej mogli zobaczyć widzowie programu TVN "Uwaga". Ponieważ instrukcja wywołała falę pozytywnych komentarzy, Filip Chajzer zdecydował się umieścić ją na Facebooku. 

Ja się popłakałam przy wróżce skarpetuszce...- napisała internautka na Facebooku. 

Ta instrukcja ma jeden zasadniczy błąd: wszystko co jest napisane na czerwono zawsze jest ważniejsze od każdego innego koloru, czyli: koteczku, kocham, masz whisky i grę w playaku. Po takim komunikacie żaden facet nie przeczyta już tego tekstu na czarno, tym bardziej że jest bardzo długi - zwraca uwagę internautka. 

Koniecznie dopisać, że do zmywarki trzeba wsadzić w stosowne miejsce tabletkę do zmywarki. Bo znam jednego, który polał wszystko płynem do mycia naczyń i do miejsca na tabletkę dodał jeszcze trochę płynu. Piana party w całej kuchni. Nie polecam - podsumowała kolejna internautka. 

Trzeba przyznać, że Filip Chajzer ma niebywałe szczęście. Nie każda partnerka po latach związku wciąż nie traci nadziei, że brudne skarpetki trafią we właściwe miejsce ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów