Filip Chajzer o Agnieszce Woźniak-Starak. Jak nikt rozumie, co teraz przeżywa

Filip Chajzer opowiedział o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak.
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Filip Chajzer jak nikt inny rozumie, jak ciężko jest przeżywać żałobę publicznie. Teraz oczy wszystkich zwrócone są w stronę Agnieszki Woźniak-Starak, która w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno straciła męża.

Filip Chajzer kilka lat temu musiał zmierzyć się ze stratą dziecka. Doskonale wie, że spokojne przeżywanie żałoby, gdy jest się osobą publiczną, może być bardzo trudne. Teraz tragiczne wydarzenie spotkało Agnieszkę Woźniak-Starak. Znany producent filmowy i jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, zginął na jeziorze Kisajno. W czwartek wiadomość o odnalezieniu jego ciała przez nurków obiegła wszystkie media. Polskie gwiazdy wspominają zmarłego, a fani składają kondolencje za pomocą mediów społecznościowych.

Filip Chajzer o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak

Filip Chajzer stracił syna w wypadku samochodowym. Dziennikarze portalu "Jastrząb Post" postanowili zapytać go o to, jak można wesprzeć w przeżywaniu żałoby Agnieszkę Woźniak-Starak. Jego odpowiedź była bardzo wymowna.

Myślę, że przede wszystkim, nie mówiąc o tym, nie rozmawiając, nie zadając tych pytań publicznie. Nie rozmawiajmy o tym. To jest jej czas i ma do tego prawo. Kropka - powiedział Filip Chajzer przed kamerami.

Agnieszka unika mediów. Nie pojawiła się na konferencji ramówkowej stacji TVN. Zablokowała również możliwość komentowania pod większością swoich zdjęć na Instagramie.

Zobacz także: Wzruszające słowa Piotra Woźniaka-Staraka o żonie. "Nie znam drugiej takiej osoby"

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Od początku roku 2019 pożegnaliśmy już wiele znanych nazwisk.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów