10 lat temu zasłynął rolą Marka w "BrzydUli". Filip Bobek znacznie zmienił się od tego czasu

Katarzyna Leszczyńska 09.02.2018
Filip Bobek i Julia Kamińska "BrzydUla"
Fotografia: X-NEWS/TVN

Rola w "BrzydUli" przyniosła mu ogromną popularność. Później grał w wielu znanych produkcjach, np.: "Przyjaciółkach". Jak dziś wygląda Filip Bobek?

Filip Bobek zasłynął dzięki roli Marka w „BrzydUli”, która na antenie TVN puszczana była w latach 2008-2009. Dzięki tej produkcji zyskał miano amanta filmowego i w późniejszych latach grywał właśnie tego typu postaci, np. w „Prosto w serce” u boku Anny Muchy. Wcześniej nie był znany szerszej publiczności, choć miał na swoim koncie epizodyczne role, np. w filmie „Ranczo Wilkowyje”.

Zobacz także: Julia Kamińska bardzo zmieniła się od czasów "BrzydUli". W ostatnim czasie mocno schudła. To nie koniec zmian

Filip Bobek występuje głównie na srebrnym ekranie, choć w swoim portfolio ma również udziały w różnych filmach, takich jak „80 milionów” oraz „Wkręceni 2”. W ostatnich latach mogliśmy podziwiać go w takich odsłonach jak: partner Ingi w „Przyjaciółkach” oraz dziennikarz w „Singielce”. Wcielił się również w postać jednego z najbardziej popularnych amantów filmowych starego polskiego kina, Aleksandra Żabczyńskiego, w serialu „Bodo”.

Filip Bobek jest także aktorem teatralnym. Możemy go podziwiać na deskach różnych teatrów. W Warszawie często występuje w Teatrze Komedia, w którym gra razem ze swoją koleżanką z planu „BrzydUli”, Julią Kamińską. Aktorów, oprócz wspólnego serialu, łączy również przyjaźń. Oboje też pochodzą z tego samego miasta, Gdańska. Trzeba przyznać, że Filip Bobek obecnie wygląda nieco inaczej niż za czasów swoich początków na ekranie. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w jednym z najpopularniejszych seriali polskich, "Na dobre i na złe". Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Filip Bobek.

Zobacz także: Wielki powrót do "Na dobre i na złe". Znany aktor po wielu latach znów pojawi się w serialu

Filip Bobek
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Filip Bobek
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Filip Bobek i Julia Kamińska
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Filip Bobek
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Filip Bobek
Fotografia: Instagram/Filip Bobek
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów