Ferenstein-Kraśko przyjaźni się z Rusin od wielu lat. Dziennikarka odradzała jej występ w "Agencie". Dlaczego?

Katarzyna Leszczyńska 02.02.2018
Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko
Fotografia: Instagram/Karolina Ferenstein-Kraśko

Czy Kraśko żałuje swojego udziału w programie, który prowadzi jej przyjaciółka? 

Kinga Rusin od lat przyjaźni się z Karoliną Ferenstein-Kraśko, która jest żoną jej współprowadzącego z programu „Dzień Dobry TVN”, Piotra Kraśki. Obie panie połączyła ogromna miłość do jazdy konnej, ale nie tylko. Co jakiś czas publikują wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych. Oprócz tego bardzo się o siebie troszczą, o czym możemy się przekonać dzięki ostatniej wypowiedzi Karoliny Ferenstein-Kraśko.

Zobacz także: Media od lat piszą o niechęci Rusin i Rozenek. Dziennikarka skomentowała śpiew Perfekcyjnej na ramówce. Wymownie

Żona Piotra Kraśki ostatnio zdecydowała się na udział w trzeciej edycji popularnego programu „Agent-Gwiazdy”. Show prowadzone jest przez Kingę Rusin i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Zadania, którymi poddane są w nim gwiazdy są jednak bardzo wymagające. Właśnie przed tym przede wszystkim próbowała ostrzec przyjaciółkę Kinga Rusin.

Jak kiedyś z nią rozmawiałam, to ona mnie bardzo przed tym programem ostrzegała. I przyznam szczerze, że miała rację – powiedziała Karolina Ferenstein-Kraśko w rozmowie z Party.pl.

Żona Piotra Kraśki szczerze opowiedziała o tym, jak w rzeczywistości wygląda „Agent”. Zdradziła, że to tak naprawdę nie jest taki program, jaki my widzimy na ekranie, a jego realia są o wiele trudniejsze niż nam się wydaje.

Wszystkie zadania, które mamy do wykonania są tylko tłem do trudnej, psychologicznej gry, emocjonalnych rozgrywek. Ona mnie zna, ona wie, że jestem wrażliwa, że ja wszystko przeżywam i myślę, że te rady, choć nie do końca wzięłam je pod uwagę, bo jestem w tym programie, rzeczywiście były bardzo trafne – dodała Ferenstein-Kraśko odnośnie rad Kingi Rusin.

Gwiazda, która weźmie udział w najnowszej odsłonie „Agenta” przyznała również, że program kosztował ją bardzo dużo wysiłku i to w dużej mierze emocjonalnego. Pozwolił jej jednak przełamać wiele dotychczasowych słabości, z czego jest bardzo zadowolona. 

Zobacz także: "Agent-Gwiazdy 3". Pełna lista uczestników ujawniona

Uczestnicy "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: Instagram/X-NEWS
Karolina Ferenstein-Kraśko w "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: Instagram/Karolina Ferenstein-Kraśko
Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko
Fotografia: Instagram/Karolina Ferenstein-Kraśko
Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko
Fotografia: Instagram/Karolina Ferenstein-Kraśko

Zobacz w galerii poniżej, jak wygląda mieszkanie Kingi Rusin:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów