Burza pod zdjęciem Anny Lewandowskiej. Naraża zdrowie Klary?

Paulina Ermel 03.04.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Eastnews

Poszło o pozornie niewinne zdjęcie z treningu, na który zabrała córeczkę.

Ania Lewandowska jest ambasadorką zdrowego stylu życia, która stara się zaszczepić w Polkach chęć bycia fit. Doradza im w kwestiach ćwiczeń i diety. A od urodzenia małej Klary w maju zeszłego roku chętnie dzieli się z fanami poradami także na temat dbania o dziecko. Wygląda na to, że obserwujące ją na Instagramie kobiety są bardzo czujne. I czasem wytykają jej błędy.

Zobacz także: Szczęsny w restauracji. Dzwoni do Lewandowskiej. Jego pytanie mocno rozbawiło trenerkę

Jedno z ostatnich zdjęć żony Roberta Lewandowskiego wywołało burzę. Ania wielokrotnie udowadniała, że córka towarzyszy jej także w pracy i treningach. Tym razem zabrała wózek z córką na bieganie. Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie, które podpisała: "Bieganie uszczęśliwia, to pewne! Bieganie z dzieckiem - to dopiero satysfakcja! Wkrótce na blogu napiszę artykuł na temat biegania z wózkiem". I wywołała prawdziwą lawinę.

Fanki krytykują Lewandowską

Fanki wytknęły Lewandowskiej, że naraża zdrowie Klary. Niespełna roczna córeczka może bowiem nabawić się wstrząśnienia mózgu albo nawet wypaść z wózka.

Ja kiedyś biegłam z wózkiem i wywaliłam brata

A dziecko będzie miało wstrząs mózgu

Z drugiej strony Lewandowską zaczęły bronić jej zagorzałe fanki, które doszły do wniosku, że trenerka na pewno wie, co robi. A wy po czyjej jesteście stronie?

Zobacz także: Lewandowska chroniła wizerunek córki. Teraz opublikowała film, na którym przez przypadek pokazała twarz Klary

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów