Fanki Ewy Chodakowskiej oskarżają trenerkę o zakłamywanie rzeczywistości!

Hanna Skowron 28.12.2018
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram/ @chodakowskaewa

Chodakowska umieściła na Instagramie zdjęcie ze swoim mężem. Nic tak nie zdziwiło fanów, jak fakt, że trenerka pozuje w czapce i rękawiczkach. Tłumaczenie Ewy wywołało jeszcze większą burzę. Chodakowskiej zarzucono kłamstwo. Co odpowiedziała?

Ewa Chodakowska na Instagramie zdawała relacje z przebiegu tegorocznych świąt. Na jednym z postów opublikowała zdjęcie ze swoim mężem Lefterisem Kavoukisem, na którym przytulają się przy kominku.

Rodzinne zdjęcie Ewy Chodakowskiej wywołało lawinę komentarzy.

Spostrzegawczy fani zwrócili uwagę na strój Ewy.

Ha ha ha. Ewa czekasz na Święta w czapce i rękawiczkach na podłodze? Ludzie! Instalukier jest tak samo niezdrowy

Trenerka nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi.

Minutę wcześniej weszłam do domu. Usiadłam przy kominku się zagrzać z mężem. Moja Sisi złapała za telefon i cyknęła fotkę na spontanie (mój mąż tak nie pozuje... Nie cierpi zdjęć). Uważasz ze wszyscy kłamią? Powiem Ci świętą prawdę. KAŻDY SĄDZI WEDŁUG SIEBIE. Ludzie przestaną kłamać, zaraz kiedy Ty sama przestaniesz

 

Internauci na tym nie poprzestali. Chwilę później zauważyli, że kominek nie był rozpalony. Pod zdjęciem pojawiały się kolejne komentarze.

„Usiadłam przy kominku się zagrzać” przy nierozpalonym kominku litości

Przez jedno zdjęcie, na profilu Ewy rozpoczęła się prawdziwa burza. Trenerce zarzucano zakłamywanie rzeczywistości. Chodakowska za radą jednej z obserwatorek nie odpowiedziała na zarzuty i milczała trzy dni. Po tym czasie pod „burzliwym” zdjęciem dodała wpis.

W Wigilie pod zdjęciem - na którym nie było widać płomienia w kominku, zdjęcie nr 2 - napisałam, ze wciąż jestem w rękawiczkach i czapce, bo tyle co weszłam do Siostry i grzeje się przy kominku.. W komentarzu przeczytałam: "Usiadłam przy kominku się zagrzać..." przy nierozpalonym kominku, litości... Chodakowska - jesteś gorsza niż Hitler..... Mogłabyś wreszcie przestać siać swoją zakłamaną propagandę i prać naiwnym kobitom mózgi... A najbardziej chodzi przecież w tym wszystkim o kasę, nieprawdaż... Smutne słowa prawdy...” Smutni są Ci, których umysł jest zatruty nienawiścią NIE DO MNIE - bo zakładam ze to nic personalnego - ale do świata.. Ze szczerego serca współczuje... Nie muszę kolorować chwil, które wrzucam.. te są zawsze prawdziwie kolorowe

Nie ukrywajmy, że atmosfera świąt sprzyja ładnym zdjęciom, które często lekko ubarwiamy. Czy całe to zamieszanie było potrzebne?

Zobacz także: Córka Adama Małysza ma już 21 lat. Zobaczcie, jak się zmieniła!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów