Doda wdała się w kłótnię z internautką. Komentarz gwiazdy może ją zaboleć

Martyna Wojciechowska 28.05.2018
Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Kto ma rację?

Kiedy Doda związała się z Emilem Stępniem, postanowiła pomóc mu w pracy i sprawdzić się w roli producenta. Gwiazda nie ukrywa, że jest z tego powodu bardzo dumna. Jak się okazuje, nie wszystkim się to podoba.

Zobacz także: Fani zapytali Rozenek czy jej stylizacja to inspiracja Dodą. Gwiazda odpowiedziała i wprawiła wszystkich w osłupienie

Doda odpowiada na krytykę obserwatorki

Doda doskonale czuje się w roli producentki, co często podkreśla w wywiadach i w mediach społecznościowych. Niestety nie wszyscy podzielają jej entuzjazm. Jedna z obserwatorek na Instagramie skrytykowała Rabczewską za to, że niepotrzebnie obnosi się ze swoim nowym stanowiskiem. Dodała, że wszyscy już o tym wiedzą, więc nie powinna wciąż tego podkreślać.

Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać. Piosenkarka dosadnie skomentowała nieprzychylną uwagę.

Współczuje Ci takiego myślenia... Ale chyba najbardziej jednak twoim znajomym. Najgorzej mieć w towarzystwie kogoś, przy kim nie można się czymś pochwalić, bo od razu w oczy kole „że szpan”. Powinnaś wspierać ludzi, którzy się rozwijają. To niełatwe w kraju, w którym sukces budzi u innych złość. Powinnaś być dumna, że ktoś, kogo lubisz, zdobywa nowe szczyty. Powinnaś dopingować go, żeby wszedł najwyżej. Może wtedy i Ty zmotywujesz się do działania, włożysz w swój cel ciężką pracę i z radością poinformujesz o tym innych, kiedy go osiągniesz. Zapamiętaj: winners focus on winning, losers focus on winners - odpowiedziała jej Doda.

Ten komentarz może zaboleć... Jak myślicie, przesadziła?

Zobacz także: Doda całuje się z kobietami. Wrzuciła do sieci kontrowersyjne zdjęcie

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów