Fanka pyta Dygant, czy powiększała usta. Aktorka odpowiada!

Agnieszka Dygant
Fotografia: Instagram.com/agnieszka_dygant_official

Po raz kolejny udowodniła, że ma klasę!

Dla Agnieszki Dygant czas jest bardzo łaskawy. Mimo upływu czasu aktorka wciąż nie traci młodzieńczego blasku. Niektórzy podejrzewają ją o sztuczne poprawianie urody, ale ona stanowczo temu zaprzecza.

Pod jej najnowszym selfie jedna z obserwatorek zarzuciła Agnieszce, że powiększa usta. Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać.

Agnieszka Dygant powiększała usta?

Agnieszka Dygant niedawno zamieściła na Instagramie zdjęcie z aktorem Mirosławem Baką, z którym zagrała w serialu "Fala zbrodni". Wśród wielu pozytywnych wypowiedzi fanów znalazł się jeden krytyczny komentarz. Obserwatorka stwierdziła, że aktorka powiększa usta i policzki:

Pani Agnieszko, niebezpiecznie pani usta rosną... Policzki mniej, ale też. Żeby potem nie było kitów, że to dieta. My nie ślepi i nie głupi - czytamy.

Zanim autorka tego komentarza postanowiła go usunąć, Dygant zdążyła go przeczytać i jej odpowiedzieć. Dała do zrozumienia, że nie ma zamiaru wdawać się w przepychanki:

Pomaluj usta na czerwono, zobaczysz, zrobisz się fajowska. Nic nie trzeba pompować. (...) W ogóle rób, co chcesz! Ja też robię, co chcę i przysięgam, że nie będę się z tego tłumaczyć nikomu. Życie za krótkie jest.

Inne fanki Agnieszki natychmiast wzięły ją w obronę. A co wy sądzicie na temat jej urody? Zobaczcie jej nowe zdjęcie.

Jak wyglądają inne gwiazdy w stroju kąpielowym? To zestawienie sprawi, że zatęsknicie za wakacjami: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów