Fanka skrytykowała Chodakowską. Jej odpowiedź nie wszystkim się spodobała. "Niefajnie Ewka"

Emilia Klima 19.05.2017
Ewa Chodakowska
Fotografia: Facebook.com/pg/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska na hejty w sieci odpowiedziała w stylu Mai Bohosiewicz. 

Ewa Chodakowska może się poszczycić jedną z największych i najwierniejszych armią fanów w Polsce. Jak na każdą gwiazdę przystało, musi się też zmagać z internetowym hejtem. Najczęściej dotyczy on wątpliwiej - w opinii niektórych - urody trenerki, inni twierdzą, że przesadza z ćwiczeniami, jest już przesadnie umięśniona, a przez to mało kobieca. Okazuje się, że nic tak nie działa na nerwy Chodakowskiej jak... krytykowanie jej stroju kąpielowego. 

Trenerka pokazała na Facebooku zdjęcie w bikini w beżowym kolorze. Post nieoczekiwanie wywołał sporo emocji wśród internautów, którym nie spodobał się kolor i krój majtek.

Ciało super, ale to bikini... Sorki, brzydkie. Dziwnie wygląda na Ewie.

Majtki za wysoko podciągnięte - komentowały internautki.

Ewa Chodakowska
Fotografia: Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska odpowiada na krytykę

Trenerka postanowiła odnieść się do "zarzutów" i zrobiła to w zaskakująco emocjonalny sposób. Skierowała się bezpośrednio do fanki i skomentowała jej wygląd. 

A mnie się mega podoba i chyba to jest najważniejsze. Może nie powinnam... ale patrzę na Twoje profilowe i widzę różne gusta, o których z racji dobrego wychowania nie będę dyskutować.

Niedawno w podobny sposób na złośliwą uwagę fanki zareagowała Maja Bohosiewicz. Na zarzut o "brzydkiej twarzy" odpowiedziała, że internautka powinna schudnąć. Krytyka stroju kąpielowego wydaje się mieć zdecydowanie mniejszą siłę rażenia. Nie może zatem dziwić, że taki bezpośredni atak trenerki nie spodobał się sporej części jej fanek.

Mi też się nie podoba, nie mój styl totalnie, każdy może wyrazić swoją opinię i nie trzeba przy tym 24/7 lizać komuś d*py. Jak widać Ewka odpowiedziała dziewczynie, więc ją coś tu ruszyło, tylko po co wyjeżdżać zaraz komuś o zdjęciu profilowym , skoro to nie osoba komentująca jest osobą publiczną, która wstawia z 5 zdjęć dziennie ze swoim ciałem itd, tylko Ewka. Także ja również ze względu na kulturę nie powiem, co przypomina kolor tego brzydkiego bikini.

Troszkę niefajnie Ewka napisałaś - komentowały internautki.

Ewa Chodakowska postanowiła załagodzić sytuację i w osobnym poście wyjaśniła, czym kierowała się zamieszczając taki komentarz, który nazwała "droczeniem się".

Kocurki moje, od serca i na luzie... Jak już sobie przypisujecie prawo do opinii, to nie odbierajcie tego prawa innym.. dajcie mi tez zareagować, podroczyć się czasem z Wami.. Już nie wiążcie mi tak jęzora na supeł. Na komentarz "bikini brzydkie" napisałam, że z uwagi na dobre wychowanie nie będę oceniać autorki komentarza po jej zdjęciu profilowym.. bo O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE. Mamy ewidentnie różne gusta i gra gitara. Najzwyczajniej w świecie zareagowałam spokojnie i kulturalnie. Ja wiem, że muszę wszystko na moją sztuczną klatkę przyjmować, ale jak mi się nie podoba styl pani, która komentuje mój styl, to chyba znaczy, że dyskusja prowadzi donikąd - zripostowała. 

Ewie Chodakowskiej prawa do własnej opinii nikt nie odbiera, ale forma chyba faktycznie zostawia trochę do życzenia. W końcu poszło tyko o kolor stroju kąpielowego ;-) 

Ewa Chodakowska
Fotografia: Ewa Chodakowska

Najmodniejsze stroje kąpielowe dla kobiet

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów