Fanka ostro krytykuje stylizację Natalii Siwiec. "Brakuje pani do formatu gwiazdy". Odpowiedź celebrytki zdecydowana

Katarzyna Leszczyńska 19.10.2017
Natalia Siwiec
Fotografia: Instagram/Natalia Siwiec

W obronie gwiazdy stanęli fani.

Natalia Siwiec lubi eksperymentować z modą. Jej stylizacje od czasu do czasu okazują się jednak dość kontrowersyjne. Tak też było ostatnio. Siwiec wstawiła na Instagrama zdjęcie ze spaceru z córką. Pewien element na nim jednak nie spodobał się niektórym fanom. I wcale nie chodziło o wózek dziecka, który po raz pierwszy został pokazany. Okazuje się, że internautom najbardziej rzuciły się w oczy podarte spodnie Siwiec i trampki, które dobrała do stylizacji.

Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja wśród internautów. Wszystko zaczęło się od niepochlebnego komentarza na temat stylizacji. Nie wszyscy fani gwiazdy byli zachwyceni jej ubiorem. Pojawiły się krytyczne komentarze, jednak jeden z nich zwrócił szczególną uwagę Natalii Siwiec.

Wszystko ładnie, pięknie, tylko te spodnie jakby psy dopadły i rozszarpały. Może to jest modne, lecz jako mama nie wyglądasz w tym korzystnie.

Spodnie i te trampki beznadzieja. Kurtka spoko, bluzki nie widać. No nic, jeszcze pani brakuje do formatu gwiazdy.

To właśnie ten drugi komentarz wywołał największe oburzenie wśród gwiazdy i jej fanów. Siwiec postanowiła odpowiedzieć krytycznej internautce w bardzo wymowny sposób.

To dobrze, bo gwiazdą się nie czuję.

Fani stają w obronie Siwiec

Choć komentarz Natalii Siwiec powinien zakończyć zbędną dyskusję, w jej obronie postanowili stanąć również fani. Jedna z nich postanowiła odpisać w bardzo mocny sposób. Internautka, która napisała krytyczny komentarz zdecydowała się natomiast odpowiedzieć i pociągnąć dalszą dyskusję.

Co ci przeszkadza Natalka i to jak się ubiera? Jeśli robisz to lepiej, to pokaż. Każdy żyje po swojemu i każdy robi, co chce – kontynuowała inna internautka.

Czy słyszałaś coś takiego jak własna opinia? Wyobraź sobie, że takową posiadam. Natalia ma profil otwarty, co oznacza, że jeśli chcę coś napisać, to to zrobię. (…) Wygląda na to, że niektórzy nawet nie wiedzą, co to jest Instagram i do czego służy – broniła się komentująca.

Dyskusja nie zakończyła się na tych komentarzach. Dołączyli do niej również inni internauci. Oprócz krytyki stylizacji gwiazdy, pojawiły się również niepochlebne komentarze odnośnie wózka i wożenia dziecka. Niektóre z nich są naprawdę mocne. Widać, że Natalia Siwiec może liczyć na swoich wiernych fanów, którzy zawsze staną w jej obronie. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów