Fanka krytykuje Rozenek za... stopy. Gwiazda: "Codziennie kilku panów chce się z nimi ożenić"

Zuzanna Morska 06.11.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

"Perfekcyjna" pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym pozuje w różowej tiulowej sukience niczym baletnica. Nie wszystkim spodobała się ta fotka.

Małgorzata Rozenek-Majdan w poniedziałek wybrała się na imprezę organizowaną przez szwedzką sieciówką H&M. Związana ona była z premierą kolekcji Giambattista Valli x H&M. Gwiazda założyła na tę okazję różową tiulową suknię z tej serii.

Następnie zamieściła w sieci zdjęcie, na którym prezentuje kreację w pełnej krasie. Wielu fanów porównało Małgorzatę do baletnicy. Jednak nie wszyscy tak pochlebnie wypowiadali się na temat tego ujęcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan w tiulowej kreacji Giambattista Valli x H&M

Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie, co w modowej trawie piszczy. Gwiazda uwielbia trendy i nie stroni też od projektów dużych domów mody. Nic dziwnego więc, że kiedy tylko H&M zapowiedziało kolekcję we współpracy z Giambiattista Valli, "Perfekcyjna" musiała sprawić sobie coś z tej serii.

Żona Radosława Majdana wybrała różową tiulową sukienkę, która przypomina nieco tutu. Gwiazda pochwaliła się suknią na Instagramie - na zdjęciu pozuje nawet ze stopami ułożonymi tak, jakby miała tańczyć balet.

Większość fanów "Perfekcyjnej" jest zachwycona takim wydaniem gwiazdy. Jednak nie zabrakło też tych, którzy się do czegoś przyczepili.

Suknia przednia, Gocha przednia... Ale nieeee te stopy- napisała jedna z internautek.

Małgorzata nie mogła pozostawić takiego komentarza bez odpowiedzi.

Akurat stopy to mam bardzo ładne. Codziennie kilku panów chce się z nimi ożenić - zripostowała Rozenek-Majdan.

Uważacie, że jest się o co czepiać?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów