Fanka krytykuje zwyciężczynię "Top Model". "Brak osiągnięć, można podjeść". Modelka reaguje ciętą ripostą

Anna Respondek 10.10.2017
Zuzanna Kołodziejczyk
Fotografia: Instagram/zuzol

Zuza ewidentnie nie dała zbić się z tropu.

Zuzanna Kołodziejczyk to jedna z uczestniczek "Top Model", która może pochwalić się sukcesami i zaistnieniem w branży modowej. Zwyciężczyni trzeciej edycji show ma na swoim koncie sesje zdjęciowe między innymi dla Reeboka czy Croppa. Regularnie pojawia się również na wybiegach polskich projektantów na przykład Gosi Baczyńskiej czy marki Simple. 

Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pokazuje swój posiłek z wyjazdu do USA. To niewinne zdjęcie sprawiło, że "obudzili się" internetowi hejterzy. 

Kosztuję USA. Dieta modelki - napisała Zuza.

Jedna z "fanek" Kołodziejczyk zarzuciła jej, że ze względu na brak osiągnięć nie musi już tak dbać o swoją sylwetkę, dlatego właśnie się objada. 

Osiągnięć modelingowych niestety brak, to można podjeść - docięła jej internautka. 

Choć w obronie Zuzy stanęło wiele jej prawdziwych fanów, to sama zainteresowana również postanowiła odnieść się do nieprzyjemnego komentarza. Odpowiedź modelki pokazała jej pewność siebie i mimo wszystko pozytywne podejście do świata. 

Pudło. Ale luzik, już się przyzwyczaiłam do opinii, że jak nie pojawiam się na portalach plotkarskich, to przecież na pewno "osiągnięć modelingowych niestety brak" - odpisała ze spokojem. 

Fanki również skomentowały post hejterki.

Dał Ci ktoś prawo do osądzania innych? Zamiast dodawać ten komentarz, popracuj nad swoimi osiągnięciami - poradziła jedna z komentujących. 

A Wy, co sądzicie o tej wymianie zdań? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów