Fanka krytykuje Siwiec: "Ciekawe, czy córka będzie dumna z mamy". Gwiazda odpowiada

Hanna Skowron 04.04.2019
Natalia Siwiec
Fotografia: instagram.com/nataliasiwiec.official

Jedno z ostatnich zdjęć Natalii wywołało niemałą dyskusję. Siwiec się to nie spodobało i od razu odniosła się do zarzutów internautów.

Natalia Siwiec to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Modelka zdobyła sławę m.in. przez to, że bierze udział w wielu kampaniach zdjęciowych, którymi chętnie chwali się na swoim instagramowym profilu.

Niedawno gwiazda została mamą i od tamtej pory na jej profil zaglądają także inne mamy. Nie zawsze zachowanie Natalii im odpowiada. I dały temu wyraz pod jednym z ostatnich zdjęć.

Natalia Siwiec krytykowana przez obserwatorkę

Siwiec wybrała się ostatnio do Barcelony. Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawia się sporo fotografii ze słonecznej Hiszpanii. Na jednej z nich pozuje w przezroczystej białej sukience, grubym golfie i masywnych butach. Zdjęcie opatrzyła podpisem: "W końcu mieliśmy chwilę by pozwiedzać Barcelonę. Uwielbiam!".

Część fanów zachwyca się odważną stylizacją modelki, ale niestety są też tacy, którym zupełnie nie przypadła ona do gustu. I dali temu wyraz w komentarzach, zahaczając przy okazji o... córkę Natalii!

Ciekawe, czy córcia będzie z mamy dumna. Nic poza rozbieraniem, czy ubieraniem się w łachy pseudo projektantów. Ale liczy się kasa - napisała jedna z obserwatorek Natalii.

Gwiazda od razu zareagowała.

Myślę, że nie powinnaś się o mnie martwić. Masz za małą, powiedzmy...wyobraźnię, żeby wyjść poza swe wąskie rozumowanie i wiedzieć pewne rzeczy.

Rzeczywiście jest się o co czepiać?

Córka Natalii Siwiec ma na imię Mia. A jak inne gwiazdy nazwały swoje dzieci? Niektóre imiona są naprawdę oryginalne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów